گروه: اخبار استان خبر: 117365 / تاریخ انتشار : 1398/1/14 ساعت : 22:45
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت؛

برگزاری جشن عیدانه درقلعه نادر بهمئی+تصاویر

جشن با شکوه عیدانه با استقبال با شکوه مردم و حضور مسئولان استانی در منطقه گردشگری قلعه نادر بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل  از آوای ماغر؛جشن با شکوه عیدانه عصر امروز به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با استقبال با شکوه مردم در منطقه گردشگری قلعه نادر برگزار شد.

این برنامه با اجرای مشترک  فردین یزدانی،مجری توانمند شبکه استانی دنا و رسول سنایی از هنرمندان توانمند شهرستان بهمئی برگزار شد.

 

اجرای برنامه های متنوع طنز و تئاتر، برنامه زیبای تقلید صدا،  پخت غذاهای محلی، اجرای بازی های محلی بومی، حضور  عشایر غیور با لباس محلی و برنو در کنار طبیعت سرسبز و با صفای بهاری قلعه نادر جلوه های خاصی به برنامه داد که نتیجه آن لبخند رضایتی بود که بر لبان تمامی شرکت کنندگان در جشن مشاهده می شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این برنامه با تقدیر ویژه از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی، گفت: استقبال ویژه مردم از این برنامه مایه خرسندی ماست و نشان از ظرفیت بالای این منطقه برای برگزاری جش و شادی است.

 

دکتر رضا دهبانی پور با اشاره به تاکید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اجرای برنامه های شادی محور، گفت: اجرای چنین برنامه هایی به معنای نادیده گرفتن نگرانی قلبی ما از حوادث سیل اخیر در کشور نیست بلکه معتقدیم باید برای حفظ روحیه مردم چنین برنامه هایی در نقاط مختلف اجرا شود.

 

علی تاجمیری، خواننده مشهور ایل بختیاری و قوم لر به همراه زن و دو فرزندش مهمان این برنامه بودند که خود چند قطعه موسیقی بومی -محلی و فرزندش یک قطعه موسیقی در وصف رسول اکرم(ص) اجرا کرد.

اسمائیل خرم، خواننده بومی شهرستان بهمئی هم در این برنامه چند قطعه موسیقی بومی-محلی اجرا کرد.

اجرای چنین برنامه هایی را باید مدیون تلاش های شبانه روزی مسئولان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی دانست که با وجود تعداد کم(2نفر) اما با تمام توان پای کار بودند تا برنامه ای شاد و در خور شأن و بدون هیچگونه حاشیه در شهرستان بهمئی اجرا شود.

تصاویر ضمیمه:

 

 

 

 

 

 

 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.