گروه: اخبار استان خبر: 117342 / تاریخ انتشار : 1398/1/14 ساعت : 13:39

نوروز جهادگران بی ادعای دنا با طعم شیرین خدمت رسانی به محرومان +تصاویر

جهادگران بسیج سازندگی شهدای پاتاوه شهرستان دنا ترجیح دادند نوروز امسال را با خدمات رسانی به روستای محروم "دشت‌رز" با اهالی این منطقه جشن بگیرند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ مسئول بسیج سازندگی شهدای پاتاوه گفت: جهادگران بسیج سازندگی شهدای پاتاوه شهرستان دنا ترجیح دادند نوروز امسال را با خدمات رسانی به روستای محروم "دشت‌رز" با اهالی این منطقه جشن بگیرند.

 

حمید پسنده افزود: هم اکنون گروه‌های جهادی متشکل از جوانان بسیجی حوزه مقاومت امام حسن مجتبی (ع)پاتاوه شهرستان دنا در نقاط مختلف کشور و باحضور فرمانده حوزه مقاومت درمناطق محروم در کنار مردم مشغول انجام فعالیت های عمرانی، درمانی، فرهنگی و در مجموع کارهای عام المنفعه هستند.
 
 
 
وی عنوان کرد: گروه جهادی بسیج سازندگی شهدای پاتاوه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا باهمکاری گروه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد پروژه معطل مانده آبرسانی به روستای دشت‌رز شهرستان دنا را که سال‌ها راکد مانده بود، در دو مرحله به سرانجام رساند.
 
 
 
 
مسئول گروه جهادی شهدای پاتاوه گفت: این گروه در تابستان سال 97 بیش از 1200 متر لوله گذاری از این پروژه را اجرایی کردند که در فروردین ماه  امسال نیز در کنار مردم محروم دشت رز حضور یافتند و قریب به 1200متر لوله گذاری دیگر را انجام  دادند که در مجموع  2400 متر لوله گذاری به منظور تسهیل در دسترسی روستانشینان به آب آشامیدنی انجام گرفت.
 
 
 
پسنده افزود: در بخش عمرانی و فرهنگی اقداماتی در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای "گزدون" صورت گرفت و که موزائیک کف آن به پایان رسید.
 
 
 
وی با بیان اینکه لذتی بالاتر از خدمت رسانی به محرومان وجود ندارد، گفت: سرکشی به پنج خانواده نیازمند در بخش پاتاوه و توزیع بسته های موادغذایی و پوشاک بین نیازمندان، غبار روبی گلزارشهدا، رنگ آمیزی مدرسه شهدای پاتاوه، تعمیرات خونه نیازمند در روستای "تمنک" و در روستای "سمرون" و "گورگنجو" صورت گرفت.
 
 
 
پسنده در خصوص کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده در استان گلستان گفت:  90دست لباس، 30کیلوگرم برنج، گندم و مواد شوینده، مبلغ قابل توجهی وجه نقد ازجمله کمکهای مردمی بود که توسط پایگاههای حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) پاتاوه جهت کمک به سیل زدگان گلستان جمع آوری شده است و این مجموعه اقدامات توسط بسیج سازندگی شهدای پاتاوه صورت گرفتداست و همچنین بسیجیان بسیج سازندگی و گروه جهادی شهدای پاتاوه برا حظور در به مناطق سیل زدگان نیز  اعلام آمادگی می کنند.
 
 
 
 

 

تصاویری از مجموعه اقدامات اخیر بسیج سازندگی و گروه جهادی شهدای پاتاوه شهرستان دنا در زیر آمده است:

 

 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.