گروه: اخبار استان خبر: 117194 / تاریخ انتشار : 1398/1/15 ساعت : 10:36

وعده هایی که شهردار یاسوج برای فصل بهار داده بود/فصل گرما هم فرا رسید! آقای شهردار منتظر ترمیم آسفالت خیابان های شهر یاسوج هستیم

شهرداری یاسوج نامناسب بودن فصل سرما(زمستان)را دلیل عدم ترمیم آسفالت خیابان های شهر بیان کرد و وعده فصل گرما را داده است، انتظا می رود که با فرا رسیدن فصل بهارساماندهی خیابان های شهر را در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد در جنوب غربی کشور ایران واقع شده است .این شهر پایتخت طبیعت ایران نام گرفته است اما آنچه جلوه این طبیعت زیبا را کم رنگ می کند خیابان هایی است نامناسب که علاوه بر اینکه جلوه نامناسبی به مرکز استان داده است سبب مخاطراتی از جمله تصادفات و ایجاد ترافیک در خیابان های شهر می شود.

 

 

با فرا رسیدن سال نو شهر نیز باید ظاهرش تغییر پیدا کند اما آنچه در شهریاسوج مشهود است این است که شهروتدان  هنوز در گیر و دار خیابان های پراز چاله چوله هستند.

 

 

گویی مسئولین نیز فراموش کرده اند که آنچه زیبایی شهر را دوچندان می کند توجه به زیر ساخت های خیابان های شهر است اما خیابان ها و آسفالت های بی کیفیت شهر چشم هر ببینده ای را به تأمل وا می دارد.

 

 

 

آیا مسئولین برای زیبا سازی فضای شهری تمهیداتی اندیشیده اند؟ اما امروز هنوز هم هنگامی که از خیابان های شهدا مرکز در شهر یاسوج عبور می کنیم هنوز کنده کاری های خیابان به قوت خود باقی مانده است و در برخی از این خیایان ها مثل شهدای 2 که خیابانی یک طرفه و از خیابان دادگاه به طرف بلوار مطهری است و بسیار پر تردد است، در هنگام عبور از آن گویی در جاده خاکی های روستای سرابتاوه هستید و یک متر آسفات مناسب ندارد.

 

 

گاهی نا خودآگاه فکر شهروندان به آن سمت می رود که واقعا شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد است؟ و این جای تأسف است که در اکثر خیابان های سطح شهر پر از چاله چوله است و فضای نامناسبی را به شهر داده است.

 

---

 

اما ناراحت کننده تر این است که در ایام تعطیلات گردشگران بسیاری به پایتخت طبیعت ایران قدم می گذارند گاهی فکر می کنند به دهستانی بزرگ گام نهاده اند نه به یک شهر توریستی که در هر گوشه ای از آن طبیعت چشم نواز با جاذبه های گردشگری زیبا قد علم کرده اند.

 

 

 آبشار زیبای یاسوج پارک ساحلی پارک جنگلی و ده ها جاذبه گردشگری زیبا که چشم ها را خیره می کند اما در مسیر حرکت به این جاذیه های گردشگری خیابان های پر از چاله چوله ای وجود دارد که زیبایی سفر را بر هم می زند.

 

 

از آن جا که شهرداری یاسوج  درگفته های خود نامناسب بودن فصل سرما(زمستان)را برای ترمیم خیابان های شهر بیان کرد خبررا در (اینجا بخوانید) انتظار است که با فرا رسیدن فصل بهار ساماندهی خیابان های شهر را در دستور العمل کار خود قرار دهند و یاسوج را از دهستانی با جاده های نامناسب خارج کند.

 

 

 تصاویر تکمیلی را در ادامه مشاهده می کنید:

 

 
 
 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.