گروه: اخبار استان خبر: 117160 / تاریخ انتشار : 1398/1/8 ساعت : 09:33
در پی جاری شدن سیلاب صورت گرفت:

تلاش شبانه روزی راهداری برای بازگشایی محور سرفاریاب به یاسوج/ریزش برداری محور دهدشت به قلعه رئیسی و دیشموک+تصاویر

در پی جاری شدن سیلاب و قطع بیشتر راه های ارتباطی فرعی و اصلی در استان کهگیلویه وبویراحمدنیروهای خدم راهداری در چند روز گذشته علی رغم تعطیلات نوروزی به صورت جهادی پای کارآمده و با تمام توان خود در حال بازگشایی راه های ارتباطی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، در پی اعلام ستاد مدیریت بحران کشور مبنی بر ورود سامانه بارشی بسیار قوی بیشتر دستگاه های امدادی، خدماتی، پلیس و راهداری در سطح کشور به خصوص استان های جنوبی در حال اماده باش سراسری بودند که با ورود سامانه به استان های جنوبی شاهد جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه در شهرها و روستاها از شما گرفته تا جنوب کشور بودیم که متاسفانه چندین نفر کشته و صدها نفر مصدوم و هزاران نفر آواره و بی خانمان برجای گذشته است.

 

---

 

با وجود همه تلاش های شبانه روزی مجموعه های مختلف ادارات و نهادها با توجه به میزان بارندگی ها و جاری شدن سیلاب شاهد خسارات فراوان به بخش های زیربنایی، عمرانی، کشاورزی، جاده ای و ابنیه فنی در روستاها و شهرها بوده ایم که براورد این میزان خسارت با این حجم از مشکلات واقعاً خیلی سخت است.

 

 

---

 

با وجود همه این مشکلات و خسارت ها و حجم عظم تخریب های صورت گرفته ناشی از جاری شدن سیلاب شاهد تلاش های شبانه روزی ستاد مدیریت بحران در شهرهای استان کهگیلویه وبویراحمد بودیم که یکی از نمونه های این روحیه جهادی علی رغم قرار گرفتن در تعطیلات نوروزی همه پای کارآمده و تلاش ها برای بازگشایی جاده های روستایی و محور های اصلی استان شروع شده است.

 

---
---

 

تلاش شبانه روزی نیروهای راهدای شهرستان کهگیلویه و چرام در بازگشایی محورهای مختلف شهرستان کهگیلویه به خصوص محور سرفاریاب به یاسوج که یکی از مهمترین راه های ارتباطی درون شهرستانی استان نیز محسوب می شود باعث شد تا تلاش ها برای بازگشایی این محور مهم دو چندان شود که در تصاویر نیز شاهد تلاش نیروهای راهداری برای بازگشایی این محور هستیم.

 

---

 

محورهای دهدشت به قلعه رئیسی، دهدشت به کلایه، دهدشت به دیشموک در شهرستان کهگیلویه نیز ضمن بازگشایی ریزش برداری شده است که این نیز به همت و تلاش شبانه روزی نیروهای راهداری صورت گرفته است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

---

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.