گروه: اخبار استان خبر: 117159 / تاریخ انتشار : 1398/1/8 ساعت : 01:52

بازدید نماینده کهگیلویه از مناطق مختلف دیشموک/ 4 میلیارد تومان تسهیلات بانکی در اختیار پیمانکار معدن نیترات قرار گرفت

نایب رئیس کمیسیون انرژی پیگیری فعالیت اجرایی معدن نیترات دیشموک را خواستار شد و اعلام کرد: با رایزنی و تلاش فراوان مبلغ 4 میلیارد تومان تسهیلات بانکی در اختیار پیمانکار قرار گرفته که لازم است مسئولان مربوطه نظارت کافی داشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده کهگیلویه بزرگ ساخت پل روستای دم رود ایک از توابع بخش دیشموک را از اعتبارات وزارت نفت اعلام کرد و گفت: پس از رایزنی فراوان با وزیر نفت مجوز 6 میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل محور ارتباطی دیشموک به خوزستان از طریق تنگ چویل کسب کردیم که مکاتبات آن جهت اجرا به استان اعلام شده است.

 

عدل هاشمی پور ضمن قدردانی از تلاشهای مدیرکل راه و شهرسازی استان اظهار کرد: با هماهنگی آقای نژاد صفوی مبلغ 500 میلیون تومان به ساخت پل دم رود ایک اختصاص یافت که مراحل پایانی احداث آن در حال انجام است که طی چند روز آینده مورد بهره‌برداری قرار می گیرد.

 نماینده مردم در مجلس از مدیر کل راه و شهرسازی استان خواست هرچه سریع تر نسبت به تعیین تکلیف و آغاز عملیات اجرایی جاده تنگ چویل اقدامات لازم را به عمل آورند.

 

همچنین نماینده کهگیلویه بزرگ در پی بارش های اخیر از منطقه دیشموک بازدید کرد.

سردار هاشمی پور در این بازدید با تأکید بر بازگشایی راههای ارتباطی مسدود شده ناشی از بارندگی های اخیر گفت: ضرورت دارد مرمت و بازگشایی راههای روستایی به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد و مشکلات مردم سریع تر مرتفع شوند.وی ضمن تشکر از اقدامات بنیاد مسکن، تکمیل جاده دلی به رودسمه را مورد تأکید قرار داد و اظهار کرد: انتظار میرود فرماندار کهگیلویه موضوع را به صورت جدی پیگیری کند.نایب رئیس کمیسیون انرژی پیگیری فعالیت اجرایی معدن نیترات دیشموک را خواستار شد و اعلام کرد: با رایزنی و تلاش فراوان مبلغ 4 میلیارد تومان تسهیلات بانکی در اختیار پیمانکار قرار گرفته که لازم است مسئولان مربوطه نظارت کافی داشته باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.