گروه: اخبار استان خبر: 117151 / تاریخ انتشار : 1398/1/10 ساعت : 10:06

چاله چوله های نجف آباد یاسوج امان شهروندان را بریده است+تصاویر

مردم از همه مسئولین و دست اندرکاران انتظار دارند که به چاله ها و خیابان های تخریب شده نجف آباد خصوصا خیابان امام حسن (ع) که گوشه ای از مشکلات آن ها است به آن توجه کرده و در رفع هر چه سریع تر آن تدبیری بیندیشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هنگامی که از خیابان ها و کوچه های شهر یاسوج عبور می کنیم ناخود آگاه چشمان بیننده منظره های نازیبایی را مشاهده می کندکه شایسته شهری که نام پایتخت طبیعت برآن گذاشته اند نیست.

 

خیابان های پراز چاله همچنان در شهر یاسوج و اطرف آن وجود دارد، خیابان هایی که پس از هربارش باران به گودال های عظیمی تبدیل می شوند و سبب مشکلات بسیاری برای ساکنین می شود.

 

فرعی جنب فروشگاه گیلاس در خیابان امام حسن (ع) نجف آباد از جمله خیابان هایی است که سبب نارضایتی بسیاری از مردم شده است؛ کیفیت و زیر ساخت این خیابان ها به

گونه ای است که تردد و رفت و آمد را برای بسیاری از عابران پیاده و رانندگان دشوار کرده است.

 

به گفته اهالی، این خیابان چند دسال است که زیرسازی می شود اما هیچ گاه آسفالت نشده است و در زمان بارندگی مشکلات بسیاری را ایجاد می کند و همچنین باعث آسیب رسیدن به خودروها می شود.

 

 

مردم از همه مسئولین و دست اندرکاران انتظار دارند که به چاله ها و خیابان های  تخریب شده نجف آباد خصوصا خیابان امام حسن (ع) که گوشه ای از مشکلات آن ها است به آن توجه کرده و در رفع هر چه سریع تر آن تدبیری بیندیشند.

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---انتهای پیام/د
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.