گروه: اخبار استان خبر: 117104 / تاریخ انتشار : 1398/1/15 ساعت : 10:49

طبیعت زیبای تنگ گنجه ای بویراحمد در میان درختان چنار+تصاویر

تنگ گنجه ای شهرستان بویراحمد یکی از گنیجینه های استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که حتی در فصل زمستان نیز جلوه ویژه ای دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در میان تنگه های زیبای دیار چهار فصل استان کهگیلویه و بویراحمد «تنگ گنجه ای» در واقع گنجینه ای است بی نظیر،درختان تنومند و سر به فلک کشیده اش، سایه بان چشمه های جوشان و خنکی است که از دل صخره ها و سنگ ها جوشیده اند.

 

جاده یاسوج ــ سی سخت در کنار این تنگه، درختان بلوط، بنه و زالزالک آب و هرایی دل انگیز و فرح بخش را آفریده است. 

 

 

تنگ گنجه ای از مناطق بسیار زیبای شهرستان بویراحمد است که می توان به دور از هیایوی شهر و صدای بوق ماشین ها آتشی روشن کرد و اندکی در کنار آن آرامش داشت.

 

 

وقتی در تنگ گنجه ای به آسمان نگاه کنی تلالوی زیبای خورشید را در میان شاخه های درختان می توان دید و از طرف دیگر صدای رودخانه ای که از کوه سرچشمه می گیرد و از این منطقه می گذرد موسیقی آرامش بخشی را می نوازد.

 

 

تنگ گنجه ای در حقیقت گنجینه ای در شهرستان بویراحمد است که برای به دست آوردن کلید این گنجیه باید به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کنید و وارد شهرستان بویراحمد شوید و از آن طرف به سمت جاده یاسوج سی سخت حرکت کنید که در مسیر تابلوی خوش آمد گویی به تنگ گنجه ای قابل مشاهده است.

 

 

در زیر تصاویر زیبای تنگ گنجه ای را مشاهده می کنید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.