گروه: اخبار استان خبر: 117099 / تاریخ انتشار : 1398/1/11 ساعت : 11:33

بلوار اِرم یاسوج چشم انتظار گوشه چشمی از مسئولان/آیا این قسمت از شهر رنگ نو شدن به خود می گیرد؟+تصاویر

بلوار اِرم یاسوج که یکی از مهمترین و استراتژیک ترین خیابان های شهر یاسوج به حساب می آید این روز ها چهره ای فرسوده و خسته به خود گرفته است که می طلبد مسئولان شهری گوشه چشمی به این خیابان داشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل؛ شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل شاید آب و هوایی همچنین برخورداری از مزیت مرکز استان بودن در دو ده اخیر با رشد روز افزون جمعیت مواجه شده است که این رشد جمعیت مسئولان شهری را به تلاش چند برابر وادار می نمایید تا بتوانند تمامی امکانات شهری را در همه مناطق شهر گسترش دهند.

 

---

 

یکی از خیابان های شهر یاسوج که با صرف هزینه اندک می شود کار باز سازی و مرمت آن را انجام داد تا در سال جدید چهره ای نو به خود بگیرد بلوار ارم یاسوج است.

 

همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است متاسفانه به دلیل بخورد خودرو های عبوری با حاشیه بلوار باعث صدمه زدن به آنها شده است که بعضا در برخی نقاط باعث از بین رفتن کامل آنها نیز شده است.

 

---

 

از جمله مشکلات این بلوار که به میتوان به راحتی آن را حل کرد، بازسازی دیواره های حاشیه ای بلوار، ترمیم و رنگ آمزی دیواره ها، ترمیم بخش های از چمن بلوار که به دلیل رفت و آمد از بین رفته همچین ساخت پیاده رو های جدید برای جلوگیری از راه رفتن افراد در داخل چمن بلوار اشاره کرد.

 

در ادامه تصاویری از بلوار ارم یاسوح قابل مشاهده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.