گروه: اخبار استان خبر: 117074 / تاریخ انتشار : 1398/1/5 ساعت : 22:48
در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده مطرح شد:

اماده باش100درصدی نیروهای امدادی و خدمات شهری در لنده/آمادگی ناوگان خدمات خودوریی شهرداری برای مقابله با سیلاب در سطح شهر

در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده مقرر گردید نیروهای امدادی و خدماتی با حضور در ادارات خود در آماده باش 100درصدی باشند و شهرداری نسبت به آماده کردن لودر،خودروهای آتش نشانی و آمبولانس خود اقدام کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور و اماده باش سراسری به استان های جنوب کشور و تاکید ستاد مدیریت بحران بر جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر و خیابان ها ستاد مدیریت بحران در شهرستان ها و استان های جنوبی کشور با تشکیل جلسه به حالات اماده باش 100درصدی درامده و تدابیر لازم را در جلسات مختلف اندیشیده و تقسیم کارکردند.

 

امروز نیز ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده با تشکیل جلسه فوق العاده با شهرداری لنده نسبت به امادگی 100درصد شهرداری نسبت به مقابله با حوادث و بحران ها احتمالی با فراخوان نیروهای خود به حالت آماده باش درامده اند.

 

در جلسه اموز مدیریت بحران شهرستان لنده مقررگردید که شهرداری با بسیج نیروهای خدماتی، آتش نشانی،آمبولانس رانندگان به خصوص رانندگان وسائی نقلیه سنگین همانند لودر و گریدر نسبت به حوادث احتمالی در آماده باش کامل و در محل کار حاضر باشند.

 

در این جلسه مقرر شد که شهرداری د راسرع وقت نسبت به بازگشایی معابر و کانال های هدایت سیلاب هر چه سریعتر اقدام نمایند و دیواره فروریخته هدایت سیلاب شمالی شهر نیز به محض پایان بارندگی فوراً بازگشایی شود.

 

در این جلسه مقرر شد شهرداری لنده نسبت به آبگرفتگی منازل مسکونی در صورت گزارش به ستاد مدیریت بحران فوراً اقدام نمایند.

 

همچنین در این جلسه مقرر شد که جمعیت هلال احمر شهرستان لنده نسبت به فراخوان نیروهای امدادی خود در صورت نیاز فورا اقدام و در حالت اماده باش 100درصدی تا اطلاع ثانوی باشند و در دسترس بوده و در ورودی شهر نیز مستقر شوند.

 

در پایان این جلسه مقرر شد در صورت هرگونه مشکل شهرندان فوراً با پلیس110، اورژانس115، آتش نشانی125، جمعیت هلال احمر112 تماس بگیرند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.