گروه: اخبار استان خبر: 117050 / تاریخ انتشار : 1398/1/14 ساعت : 15:20

بلوار مرکزی پایتخت طبیعت نیاز به مرمت و بازسازی دارد/فرسودگی جداول بلوار شهید مطهری یاسوج+تصاویر

شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد است همین امر باعث می شود که در بحث زیر ساخت ها توجیه ویژه ای به این شهر شود اما در برخی جاها شاهد آن هستیم که برخی زیر ساخت ها به کلی فرسوده شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل؛ شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل قرار گرفتن در میان رشته کوه های زاگرس و همچنین دارا بودن شرایط آب و هوایی نسبتا سرد در فصول سرد سال میزان بارندگی های به مقدار زیادی افزایش پیدا می کند که همین امر باعث مسدود شدن جاده ها و خیابان ها در برخی مناطق شهر یاسوج می شود.

 

---

یکی از خیابان های شهر یاسوج که نداشت زیر ساخت مناسب شهری نمای زشتی را به پایتخت طبیعت بخشیده است بلوار شهید مطهری شهر یاسوج است که به جرات می توان گفت مهمترین و استراتژیک ترین بلوار اصلی شهر یاسوج بوده است.

با این وجود شاهد آن هستیم که در این بلوار به دلیل عدم بازسازی به موقع جداول شهری با فرسایش 80 درصدی جداول از طرف انتقال خون به سمت فلکه جهاد هستیم که این امر باعث به وجود امدن نمایی زشت و زننده برای کسانی می شود که از این بلوار رد می شوند.

---

 

با وجود اینکه در چند سال گذشته شهرداری یاسوج سعی خود را در بازسازی جداول و پیادروهای مرکز شهر انجام داده است اما مثل اینکه این بلوار به کلی از لیست بازسازی شهرداری خارج شده و یا اینکه در لیست شهرداری برای ترمیم و بازسازی نمی کنجد .

 

ترمی و بازسازی این جداول می توانند  به زیبا تر شدن نمای بصری شهری و هم چنین از گرفتگی های گاه و بی این جداول در بارش های شدید جلو گیری نماید.

 برای دیدن ادامه تصاویر به زیر مراجعه نمایید؛

 

---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
دنا
1398/1/14 - 22:33
خدای کی پول بهت میده که فقط خبر از شهرداریدمیزنی کارای که انجام میدند را که نمیبینی اما میگردی هر روز یه جای را که ترمیم نشده را نشون میدی
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.