گروه: اخبار استان خبر: 117030 / تاریخ انتشار : 1398/1/4 ساعت : 11:58
نماینده کهگیلویه در گفتگو با صبح زاگرس:

به اندازه کافی لایحه تصویب کرده ایم و به دولت تحویل داده ایم/مدیران و مسئولان به شعار سال جامعه عمل بپوشانند

عدل هاشمی پور:ما به اندازه کافی لایحه تصویب کرده ایم و به دولت تحویل داده ایم و اکنون دولت باید تلاش کند تا چنین لوایحی اجرایی شود.

عدل هاشمی پور نماینده شهرستان های چهارگانه در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اشاره به شعار سال 98 گفت: مقام معظم رهبری در ابتدای سال ۹۸،شعار سال را رونق تولید نامگذاری کردند که امیدواریم مجلس شورای اسلامی و دولت به کمک همدیگر بتوانند موانعی را که بر سر راه تولید به ویژه موارد توقف کارخانجات است را حل و فصل کنند .

 

وی افزود: فعال شدن کارخانجات در رونق اشتغال و کمک به وضعیت اقتصادی  و معیشتی مردم موثر است.


 

هاشمی پور عنوان کرد:مدت زیادی است که مقام معظم رهبری موارد معیشتی و اقتصادی مردم را تذکر می‌دهند و مجلس و دولت موظف هستند که مشکلات معیشتی مردم را حل کنند.

 

وی با اشاره به راه برونرفت از این مشکلات عنوان کرد:  بنده معتقد هستم با همدیگر و با خرد جمعی و همدلی میشود از سر این مشکلات عبور کرد یا در مدت زمانی چنین مشکلاتی را به حداقل رساند.
 

 

نماینده  شهرستان های چهارگانه با اشاره به نخبگان و مدیران اظهار کرد: از همه نخبگان علمی و فرهنگی انتظار داریم برروی شعار سال کار کنند و مدیران و مسئولان نیز به این شعار سال جامعه عمل بپوشانند.


 

وی با اشاره به الگوگیری نمایندگان از منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد: تا جایی که باخبر هستم در فراکسیون های مختلف و در سطح کلان، همه ی افراد خود را سرباز رهبری می دانند.
 

 

هاشمی پور در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه مصوبات پرداخت اشتغال زایی به کارآفرینان در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است یا خیر،گفت: ما به اندازه کافی لایحه تصویب کرده ایم و به دولت تحویل داده ایم و اکنون دولت باید تلاش کند تا چنین لوایحی را اجرایی شود.

 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.