گروه: اخبار استان خبر: 116969 / تاریخ انتشار : 1398/1/1 ساعت : 16:03
در مراسم افتتاح ستاد استقبال از مهمانان نوروزی در باشت مطرح شد:

پروژه جدید برای شهر باشت به ذهن نمی رسد/آب رسانی به دشت باشت هم طی یکسال آینده به اتمام می رسد+تصاویر

افتتاح غرفه های ستاد استقبال از میهمانان نوروزی در شهرستان باشت با حضور نماینده گچساران و باشت و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولین شهرستان و مردم در فلکه ورودی شهر باشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس افتتاح غرفه های ستاد استقبال از میهمانان نوروزی در شهرستان باشت با حضور نماینده گچساران و باشت و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولین شهرستان و مردم در فلکه ورودی شهر باشت برگزار شد.


در ابتدا فرماندار شهرستان باشت ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک فرا رسیدن سال نو گفت: از کلیه کسانی که امادگی لازم را برای فراهم کردن اسکان مهمانان نوروزی بوجود آوردند تقدیر و تشکر میکنم.


حسینی افزود: در مناطق گردشگری شرایطی را بوجود آوردیم که نسبت به سال های قبل پیشرفت چشمگیری داشته ایم.


فرماندار باشت گفت:شهرستان باشت یکی از دیدنی ترین شهرستانهای استان است که میتوان از بهترین مناطق گردشگری آن به امام زاده سید فخرالدین احمد(ع) در روستای بهره عنا، رود رونه، شلال دون و کلگه امیر شیخی نام برد.


حسینی افزود: افزایش مهمانان نوروزی باعث رونق اقتصادی در سطح شهرستان می شود و کاری باید انجام دهیم که هر کسی به این شهرستان سفر کرد بعنوان سفیر شهر خود با خاطره خوشی تعریف کند.

بعد از فرماندار شهرستان باشت نوبت به نظری رئیس اداره آموزش و پرورش بود که در مورد چگونگی استقبال از میهمانان نوروزی گفت: در بحث اسکان تمام شرایط  و اقدامات لازم صورت گرفته است که مهمترین آنها اماده سازی ۱۵ مدرسه به تعداد ۱۰۸اتاق و تعداد ۱۰مدرسه پشتیبان در نظر گرفته ایم تا در صورتی که اگر شرایط اضطراری شود تا 3 هزار نفر را در شب میتوانیم اسکان دهیم ‌.

سخنران بعدی برنامه لطف الله موسوی شهردار باشت بود که در مورد چگونگی اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری توضیحاتی را ارائه داد.


لطف الله موسوی افزود:شهرداری سعی برآن داشت که چهره شهر را به زیباترین حد امکان برساند و ضمن اقدامات صورت گرفته در بعد فضای سبز، برای مسافران نوروزی چادر راهنمایی بر پا کردیم، که بصورت شبانه روزی خدمات رسانی میشود.


موسوی افزود: دو ماشین آتش نشانی نیز جهت اتفاقات احتمالی نیز در نظر گرفته شد است
 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار نیز در این مراسم گفت: تمام اقدامات لازم در شهرستان فراهم شده و باید استقبال در حد خوب و مطلوبی صورت گیرد‌.


فیلی گفت:جا دارد از اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری تقدیر و تشکر کنیم که البته به عنوان بهترین شهردار استان انتخاب شدند و از استاندار لوح سپاس دریافت کردند.

آخرین سخنران جلسه تاجگردون نماینده شهرستانهای باشت و گچساران بود که دربین جمعیت کمی که حدود ۶۰ تا ۷۰نفر بود ضمن تبربک روز مرد و سال نو گفت: باشت یکی از قدیمی ترین شهرستانهای استان است که با حضور شهردار جدید چهره جدیدی به خودش گرفته است.


تاجگردون درادامه گفت: ۳ میلیارد تومان برای پارک تپه ای شهرستان باشت اختصاص داده شده که در سال جدید به شهرداری پرداخت خواهد شد.

وی افزود: آب رسانی به دشت باشت هم طی یکسال آینده به اتمام خواهد رسید.


تاجگردون در پایان گفت: پروژه جدید برای شهر باشت به ذهن نمی رسد و مردم باید فرصت دهند تا مطالعه کنیم که در آینده چه طرحی پیاده کنیم.

 

 
 
 
 
 
 
 
---
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.