گروه: اخبار استان خبر: 116953 / تاریخ انتشار : 1398/1/1 ساعت : 12:23

آغاز به کار غرفه های صنایع دستی در شهر دهدشت +تصاویر

شهرستان کهگیلویه همچون سایر شهرستان های استان زیبا و چهار فصل کهگیلویه و بویر احمد مکان های زیادی برای گردشگران و مسافرین دارد تا آن ها بتوانند این ایام را به همراه خانواده به خوبی و خوشی در این مناطق سپری کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ با فرا رسیدن نوروز98 مسافرین و گردشگران زیادی استان کهگیلویه و بویر احمد و شهرستان کهگیلویه را برای گشت و گذار انتخاب می کنند.

 

شهرستان کهگیلویه همچون سایر شهرستان های استان زیبا و چهار فصل کهگیلویه و بویر احمد مکان های زیادی برای گردشگران و مسافران دارد تا آن ها بتوانند این ایام را به همراه خانواده به خوبی و خوشی در این مناطق سپری کنند.

 

هر شهر و دیاری آداب و فرهنگ و رسوم خاصی برای خود دارد که مختص خود آنهاست، غذاهای محلی،لباس های محلی، صنایع دستی و مواردی از این دست هم جزو آداب و رسوم شناخته می شود.

 

در همین راستا و در جهت شناخت بیشتر آداب و رسوم شهرستان به مسافرین نوروزی و همچنین راهنمایی مسافرین جهت گذراندن لحظاتی خوش در کنار خانواده در این شهرستان میراث فرهنگی و صنایع گردشگری کهگیلویه اقدام به برپایی غرفه های صنایع دستی کرده است.

 

این غرفه ها در زمینه های مختلفی فعالیت دارند و مسافرین میتوانند پس از بازدید از آن ها سوغاتی ها زیبا و جالبی را به یادگار با خود ببرند.

 

 

در ادامه تصاویر مربوط به این غرفه ها آمده است؛

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.