گروه: اخبار استان خبر: 116933 / تاریخ انتشار : 1397/12/29 ساعت : 16:10

تغییرات مدیریتی در دنا کلید خورد/ خانه تکانی مدیران شهرستان دنا در آستانه سال جدید+جزئیات

در آستانه ورود به سال جدید و پایان یافتن سال 97 قطار تغییرات مدیریتی به شهرستان دنا رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ در آستانه ورود به سال جدید و پایان یافتن سال 97 قطار تغییرات مدیریتی به شهرستان دنا رسید.

 

 

به دنبال این گزارش؛ طی حکمی از سوی مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد رئیس کمیته امداد شاخه پاتاوه معرفی شد.

 

 

---

 

 

گفتنی است علی محمد امیری به عنوان رئیس محیط زیست شهرستان دنا در روز های گذشته منصوب شد و همچنین سیامک شفایی نیز به عنوان سرپرست جهاد کشاورزی معرفی شده است.

 

 

تغییرات در کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دنا نیز زخ داده است و "مجتبی امینی سی سخت" به عنوان رئیس جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر پاتاوه به جای بزرگ امید رئیس قبلی این اداره  منصوب شد

 

 

شرکت برق شهرستان دنا از دیگر اداراتی بود که دستخوش تغییرات مدیریتی شد و یوسف آبسالان، مدیر فنی و با تجربه شرکت برق شهرستان دنا می باشد که بعد از خداحافظی با صندلی ریاست شرکت برق دنا به عنوان رئیس شرکت برق شهرستان بویراحمد به خدمت خود ادامه خواهد داد. 

 

 

گفتنی است سه گذینه پیشنهادی برای ریاست شرکت برق دنا حسین صیادی،جاسب فرخی و غلام حسن پردال بوده که لاش و رایزنی ها برای جایگزینی یکی از آنها به جای آبسالان در حال انجام است 

 

 

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد آخرین تغییر مدیریتی در شهرستان دنا به کمیته امداد این شهرستان مربوط خواهد شد که زمزمه تغییر "دانش آموز" رئیس فعلی آن و جایگزینی یکی از کارکنان این دستگاه اجرایی شهرستان دنا به جای وی خواهد بود.

 

 

طبق اظهارات منابع آگاه، تلاش و رایزنی برای جایگزینی هاشمی، طاهری پور و یا اسلامی به عنوان رئیس جدید این اداره در شهرستان دنا ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.