گروه: اخبار استان خبر: 116913 / تاریخ انتشار : 1398/1/2 ساعت : 13:18
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی خبر داد:

بهره برداری از باند دوم پروژه 4 خطه جاده لیکک- بهبهان تا پایان فروردین 98

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی با بیان مشخصات فنی پروژه باند دوم جاده لیکک به بهبهان، زمان بهره برداری از این پروژه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار  آوای ماغر با تشریح مشخصات فنی پروژه باند دوم چهار خطه کردن جاده لیکک به بهبهان، میزان اعتبار و زمان بهره برداری از آن  را اعلام کرد.

 

علی خوبی نژادیان تصریح کرد: طول اصلی مسیر مورد نظر برای انجام عملیات بهسازی 10کیلومتر بود که 5 کیلومتر آن به عنوان باند اول در سال گذشته به بهره برداری رسید و مابقی محور جهت بهسازی به طول 5 کیلومتر است.

 

وی با بیان اینکه کارفرمای پروژه  اداره راه و شهرسازی است افزود: در مجموع تعداد 20 عدد پل به منظور احداث در مسیر این پروژه وجود داشت که با تلاش و پیگیری های صورت گرفته عملیات زیرسازی در مرحله پایانی است و به زودی آسفالت پروژه اجرا می شود.

 

خوبی نژادیان با اشاره به اینکه با راه اندازی و بهره برداری از این پروژه، از تصادفات جاده ای مسیر پرتردد لیکک به بهبهان به میزان زیادی کاسته می شود، افزود: برای اجرای این فاز از پروژه، اعتباری بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شد. 

 

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی در پایان گفت:تا پایان فروردین ماه سال 98 این پروژه به بهره برداری می رسد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.