گروه: اخبار استان خبر: 116905 / تاریخ انتشار : 1397/12/28 ساعت : 23:36
مدیرکل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد؛

تجربه فردوسی پور در برنامه نود اتفاقات خوبی برای سایر رشته ها رقم می زند/او از عهده قائم مقامی برمی آید

علوی: وظیفه آقای فردوسی پور دیگر وظیفه فوتبالی نیست وظیفه چندین رشته مختلف ورزشی را برعهده دارد وی فردی جوان و توانمند و از فعالان باهوش و باذکاوتی است که قطعا از عهده قائم مقامی هم برخواهدآمد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در خصوص قائم مقامی عادل فردوسی پور در شبکه ورزش گفت: کسی که در حوزه ورزش فعالیت می کند فرقی نمی کند چه رشته ای باشد؛ آقای فردوسی پور در برنامه نود تجربه خوبی دارد و ورزش را می شناسد و خوب آن  را لمس کرده است قاعدتا می تواند اتفاق بهتری را برای موضوعات دیگر و سایر رشته ها رقم بزند.

 

 سید محمد تقی علوی تصریح کرد: اگر بتواند تعامل خوبی را ایجاد کند بحث اصلیش را به سمت حوزه ورزش می برد ورزش زیباهایی بسیاری دارد که  از آن به خوبی یاد می کنند.

 

 علوی اظهار کرد: ورزش یک هنر زیبایی است که همراه با لذت است اگر در حوزه ورزش فرهنگ سازی شود وصداوسیما به ورزش به عنوان یک ابزار مهم و اولویت نگاه کند و در کنار این موضوع مشوق قهرمان و قهرمان پروری باشد عادل فردوسی پور نیز می تواند انسانی توانمند در عرصه ورزش و مشوق قهرمان پروری باشد.

 

 وی افزود: فوتبال یک ورزش فراگیر است، آن جذابیتی که ورزش فوتبال در عرصه جهانی دارددرکشور ما  همان جذابیت را دارد و افراد می توانند نمودی از کار خود را در این زمینه به نمایش بگذارند.

 

 مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اگر آقای فردوسی پور با توجه به تجربه خوبی که در زمینه برگزاری برنامه 90 کسب کرده است می تواند این را به بقیه ورزش ها هم تعمیم دهد.

 

 سید محمد تقی علوی در پایان گفت: وظیفه آقای فردوسی پور دیگر وظیفه فوتبالی نیست وظیفه چندین رشته مختلف ورزشی را برعهده دارد وی فردی جوان و توانمند و از فعالان باهوش و باذکاوتی است که قطعا از عهده قائم مقامی هم برخواهدآمد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.