گروه: اخبار استان خبر: 116888 / تاریخ انتشار : 1397/12/28 ساعت : 15:06
آخرین هماهنگی دستگاه های اداری واجرایی خدمات سفرلنده:

بی اطلاعی برخی مدیران ازمصوبات کمیته های خدمات سفر/امادگی برای ارائه بهترین خدمات به مسافران نوروزی در لنده+تصاویرو فیلم

آخرین جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان لنده امروز با حضور ادارات خدماتی،امدادی،اورژانس و اعضای ستاد خدمات سفر برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، آخرین روزهای پایانی سال بهترین فرصت برای هماهنگی بیشتر برای ارائه بهترین خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی است که ستاد خدمات سفر شهرستان لنده امروز به منظور هماهنگی بیشتر این جلسه برگزارشده است.

 

در این جلسه ادارات باتوجه به حوزه مسئولیتی که در قبال ستاد خدمات سفر دارند به بیان شرح خدمات خود پرداختند.

 

در این جلسه امین شفایی مسئول کمیته ارزیابی عملکردفرمانداری شهرستان لنده با انتقاد از عدم ارسال شیفت کشیک نوروزی گفت:امروز  آخرین روز کاری ادارات است متاسفانه برخی از ادارات لیست کشیک نوروزی خود را ارائه نکردند.

 

وی افزود: امسال مانور ساعت صفر در یکی از روزهای تعطیل برگزار خواهد شد که باید ادارات نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند چرا که حوادث غیرقابل پیش بینی هستند.

 

مسئول امور شهری فرمانداری شهرستان لنده تصریح کرد:متاسفانه وضعیت چاله وچوله های شهر و عدم لکه گیری ان باید صورت می گرفت که باید تا قبل از سال نو تکمیل می شد.

 

شفایی اظهارکرد:متاسفانه تابلو های سطح شهر باید تا قبل از شروع سال باید انجام می گرفت.

 

مختار مشهدی زاده در ادامه گفت:رنگ آمیزی بلوارهای ورودی و خروجی به سمت مال ملا و ایجاد روشنایی در اطراف پارک ورودی شهر صورت گرفته است.

 

وی تاکیدکرد:متاسفانه ما عادت کردیم که همانند فضای مجازی هیچ وقت نیمه پر لیوان را نبینیم.

 

شهردار لنده تصریح کرد:مخازن ذخیره قیر کارخانه آسفالت شهرداری تکمیل است و امروز نیز با مکاتبه با تاج گردون نماینده مردم گچساران و باشت بحث قیر داشتیم که قیر مورد نیاز نیز حل شده است.

 

وی گفت:امروز اسفالت به اندازه کافی تنی ۲۰۰هزارتومان خریداری می کنیم و این در حالی است که به دلیل نبود مصالح شن و ماسه متاسفانه نتوانستیم به درستی به شهروندان خدمات دهی کنیم.

 

شهردار لنده گفت:تمام خیابان های شهر لنده برای ارائه خدمات به شهروندان اماده اسفالت هستند ولی به دلیل نبود مصالح شن وماسه شرمنده مردم هستیم.

 

مشهدی زاده گفت:در خصوص پارک ورودی و سایر پارک ها روشنایی و سرویس های بهداشتی همه آماده خدمات به مسافران نوروزی است.

 

امراله خانی در ادامه گفت:متاسفانه تابلوهای معرفی مناطق گردشگری  در شهرستان کهگیلویه نصب می شد که این خلا در چندسال گذشته و امسال هنوز هم وجود دارد.

 

وی با گلایه از آب وفاضلاب شهری گفت: متاسفانه بیش از بیست روز است که درخواستی جهت ایجاد خط انتقال دیالیز راکد مانده است که انتظار داشتیم با توجه به حساسیت موضوع انتظار داریم هرچه سریعتر حل شود.

 

خانی اظهارکرد:امروز نیز باتوجه به مشکلات قلبی وعروقی در لنده بیش از یکصدو پنجاه میلیون تومان دستگاهدهای مرتبط با قلب خریداری و به اتاق احیا مرکز بستر درمانی لنده اضافه شده است.

 

 سید علی توحیدی در ادامه از راه اندازی چادرهای ستاد اسکان جمعیت هلال احمر در ورودی شهر لنده خبرداد.

 

وی افزود: ستاد اسکان جمعیت هلال احمر با پرپایی چادر و امکانات و تجهیزات خود به همراه یک دستگاه آمبولانس و پرستار و تیم امدادی اماده ارائه خدمات به شهروندان و مسافران نوروزی است.

 

در ادامه نیز سایر ادارات نسبت به اقدامات مشروحه خود گزارشاتی ارائه کردند.

 

تصاویر تکمیلی را می توانید در زیر مشاهده نمایید:
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.