گروه: اخبار استان خبر: 116861 / تاریخ انتشار : 1397/12/27 ساعت : 18:59
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

توضیحات مدیرکل جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تامین میوه شب عید

تاج الدینی:از روز شنبه 70 غرفه در کل استان دایر کردیم که این میوه ها بسیار خوب و با کیفیت بالا و بسیار خوب هستند که پرتقال با قیمت 5 هزارتومان و سیب 6 هزارتومان در بازار عرضه می کنیم.

مدیرکل جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص تأمین میوه شب گفت: 300تن سیب درختی و 300 تن پرتقال والنسیا جنوبی تهیه کرده ایم.

 

الیاس تاج الدینی بیان کرد: به دلیل اینکه ذائقه مردم جنوب واستان ما با پرتقال والنسیا سازگار است وپرتقال شمالی به ذائقه آن ها خوش نمی نشیند ما تصمیم گرفتیم از والنسیای جنوب استفاده کنیم که 300 تن از آن ذخیره کرده ایم که خوشبختانه از روز شنبه 70 غرفه در کل استان دایر کردیم .

 

تاج الدینی تصریح کرد: حدود 17تا از این غرفه ها در شهر یاسوج است و روزانه ما این ها را پشتیبانی می کنیم که این میوه ها بسیار خوب و با کیفیت بالا و بسیار خوب هستند که پرتقال با قیمت 5 هزارتومان و سیب 6 هزارتومان در بازار عرضه می کنیم.

 

وی افزود: باتوجه به برآوردهایی که از همان اول در کمیته راهبردی صورت گرفت با تلاش بسیار زیاد توانستیم هم پرتقال و هم سیب درختی با کیفیتی تهیه کنیم که در این ایام تقدیم هم شهری ها و هم استانی ها و مهمان های عزیزمان کنیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.