گروه: اخبار استان خبر: 116842 / تاریخ انتشار : 1397/12/27 ساعت : 11:38
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:

پرجاذبه ترین روستای لنده، بهترین سکوی پرتاب برای پاراگلایدرسواران کشور+تصاویر

با آغاز رسمی تعطیلات نوروزی بدون شک همه به دنبال بکر ترین مکان های تفریحی و گردشگری جهت گذراندن بهترین خاطرات زندگی خود هستند که روستاهای دارای چشم اندازهای طبیعی بهترین فرصت را به گردشگران داده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از خبرلنده، با شروع تعطیلات نوروزی شاهد آغاز سفرهای نوروزی در سراسر ایران اسلامی به خصوص مناطق گرمسیری کشور به دلیل بارندگی های فوق العاده امسال و خلق تصاویری زیبا از خلقت خداوند در دمیدن جان تازه به بهار در این مناطق هستیم.

 

---
---

 

مناطق گرمسیری استان چهارفصل کهگیلویه وبویراحمد این روزها میزبان میهمانان نوروزی از سراسر ایران هستند که این زیبایی ها را دو چندان کرده است.

 

مناطق و جاذبه های گردشگری شهرستان لنده به عنوان یکی از شهرستان های گرمسیری استان در بهار 98نیز همانند سال های گذشته میزبان میهمانان نوروزی از سراسر کشور است.

 

 

---
---
---

 

 

یکی از روستایی های که علاوه بر قرار گرفتن بر بام شهرلنده زیبایی های زیادی دارد روستای شیتاب است که این روستا از توابع بخش موگرمون است که با قرار گرفتن بر بام شهرلنده زیبایی های این روستا را دو چندان کرده است.

 

 

---
---
---
---

 

 

این روستا از جمله روستاهای زیبا در شهرستان لنده است که مشرف بودن آن بر شهر لنده باعث شده است تا بهترین مکان برای ورزش های هیجانی هوایی استان یعنی پاراگلایدر تبدیل شود که سالانه تعداد زیادی از پاراگلایدارسوران را از سراسر کشور به ای منطقه زیبا می کشاند. 

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.