گروه: اخبار استان خبر: 116830 / تاریخ انتشار : 1397/12/26 ساعت : 16:33
دبیر اجرایی خدمات سفر شهرستان بهمئی خبر داد؛

ظرفیت اقامت شبانه بیش از 3هزار مهمان نوروزی در مراکز اسکان بهمئی/تکریم مهمانان نوروزی اولویت اصلی ستاد اسکان شهرستان

دبیر اجرایی خدمات سفر شهرستان با تاکید بر لزوم تکریم مهمانان نوروزی، از آمادگی کامل اسکان مهمانان نوروزی توسط کمیته اسکان خدمات سفر شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و دبیر اجرایی خدمات سفر شهرستان ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای ماغراز آمادگی کامل اسکان مهمانان نوروزی توسط کمیته اسکان خدمات سفر شهرستان خبر داد.

 

مجتبی صلاحی نژاد با اشاره به اینکه بهترین ایام برای معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان ایام نوروز است، تصریح کرد:مسافران نوروزی بخش عمده ای از جامعه هدف اصلی برای تبلیغ مناطق گردشگری ما بوده که می توان با استقبال گرم و صمیمی و تکریم در زمان اسکان، این افراد را به مبلغ واقعی تبدیل کرد.

 

وی با بیان اینکه تکریم مهمانان نوروزی اولویت اصلی ستاد اسکان شهرستان است،گفت: در راستای تکریم مهمانان نوروزی از تمامی ظرفیت های موجود برای اسکان مناسب در شهرستان استفاده می کنیم.

 

صلاحی نژاد افزود:مدارس، زائرسرای امام زاده ها و کمپینگ های اقامتی،رفاهی و تفریحی در سطح شهرستان در ایام عید امسال بعنوان مراکز اقامتی و اسکان نوروزی بهمئی معرفی و آماده شدند.

 

 رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری بهمئی خاطرنشان کرد:زائرسراهای امامزادگان سید ابراهیم و سید اسدالله(علیهما السلام) در روستای منیزور، امامزاده بابا احمد(ع) در روستای بابا احمد و امامزاده سید عبدالصالح(ع) در روستای سیاهشیر در مجموع با ظرفیت پذیرش اقامت شبانه بیش از 300 نفر با امکانات کامل رفاهی و تفریحی پذیرای مسافران می باشند.

 

دبیر اجرایی خدمات سفر شهرستان ادامه داد:9 مدرسه در سطح شهرستان بهمئی با همکاری اداره آموزش و پرورش و با ظرفیت پذیرش اقامت شبانه نزدیک به هزار مهمان نوروزی با خدمات رفاهی مناسب دارند.

 

وی گفت:کمپینگ های اقامتی، تفریحی و رفاهی در سه منطقه گردشگری تنگ ماغر، تنگ سولک و برم الوان در مجموع ظرفیت پذیرش بیش از 2هزار مهمان نوروزی به صورت اقامت شبانه را دارند.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری بهمئی در پایان سخنان خود گفت: ظرفیت دیگری که برای اسکان مهمانان نوروزی امسال موجود است، کمپینگ های اسکان موقت در پارکها، فضای سبزها و کنار خیابان ها با امکان برپاکردن چادرهای مسافرتی است که تمامی تدابیر لازم برای فراهم کردن امکانات مناسب رفاهی برای اقامت در این اماکن نیز فراهم شده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.