گروه: اخبار استان خبر: 116774 / تاریخ انتشار : 1397/12/25 ساعت : 12:57
بخشدار مرکزی بهمئی در آخرین نشست سال با دهیاران؛

دهیاران بهمئی باید بعنوان نماینده دولت ؛خادم میهمانان نوروزی باشند/برداشت از حساب دهیاری ها باید با هماهنگی بخشداری باشد

دهیاران باید به عنوان نماینده دولت با راهنمایی مناسب و همکاری کامل مسافران و گردشگران نوروزی، خادم مسافران نورزی باشند تا خاطره خوبی از شهرستان ما در ذهن میهمانان نوروزی به یادگار بگذارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛آخرین نشست دهیاران بخش مرکزی بهمئی با حضور بخشدار مرکزی صبح امروز در شهر لیکک برگزار شد.

بخشدار مرکزی بهمئی در این نشست از دهیاران خواست تا آمادگی کامل خود را برای مهیا کردن روستاها و فراهم ساختن زمینه ها کافی برای جذب گردشگران داشته باشند.

علی کرم صدیقی فر تصریح کرد: دهیاران باید به عنوان نماینده دولت با راهنمایی مناسب و همکاری کامل مسافران و گردشگران نوروزی، خادم مسافران نورزی باشند تا خاطره خوبی از شهرستان ما در ذهن میهمانان نوروزی به یادگار بگذارند.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون تطبیق مصوبات شوراها فعال هست و سومین جلسه آن بزودی تشکیل می شود، گفت: تمام مصوبات شوراها باید به دبیرخانه کمیسیون ارسال شود تا مورد بررسی و کارشناسی دقیق قرار گیرد.

بخشدار مرکزی بهمئی از دهیاران خواست با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال هستیم، گزارش عملکرد سالانه خود را به صورت دقیق و کامل به بخشداری تحویل دهند.

صدیقی فر خاطرنشان کرد:کارشناسان مالی دهیاری ها بدون هماهنگی با بخشداری از هر گونه برداشت از حساب دهیاریها خودداری نمایند.

وی افزود:کارشناسان فنی دهیاری ها نسبت به برآورد دقیق پروژه های عمرانی اقدام نمایند و از هرگونه سهل انگاری در امر نظارت خودداری کنند.

در پایان این نشست دهیاران بخش مرکزی بهمئی با ارائه گزارشی از مشکلات روستاها از بخشدار مرکزی خواستند تا  با ارائه راهکارهای لازم نسبت به حل مشکلات همکاری کند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.