گروه: اخبار استان خبر: 116766 / تاریخ انتشار : 1397/12/26 ساعت : 12:56

خیابان های رنگ و رفته مهریان یاسوج چند روز مانده به سال نو +تصاویر

منطقه مهریان یاسوج با وجود وجود اینکه چند روز بیشتر به سال تحویل نمانده است هیچ اثری از سال نو در خود نمی بیند و مسئولان اجرای این منطقه هنوز که هنوز است در خواب زمستانی به سر می برند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل؛ شهرستان بویراحمد به خصوص شهر یاسوج یکی از مهمترین نقاط گردشگری در جنوب کشور محسوب می شود با این وجود د ربرخی مناطق هیچ گونه اثری از فرا رسیدن سال نو در رنگ بو ی کالبد شهری دیده نمی شود یکی از این مناطق که مسئولان اجرایی آن مثل اینکه هنوز از خواب زمستانه بیدار نشده اند منطقه مهریان یاسوج است و همانگونه که در تصاویر قابل مشاهده است نه جداول خیابان اصلی به سمت دانشگاه آزاد رنگ امیزی شده و نه اینکه مسئولان به خود زحمت داده اند و بلوار وسط خیابان را از علف های هرز پاکسازی کنند.

 

---

در حالی که خیابان اصلی مهریان به سمت دانشگاه آزاد یکی از گلو گاه های عبور مسافران و گردشگران بار رفتن به مناطق گردشگری هم چون سی سخت و تنگ گنجه به شمار می رود ولی هیچ گونه اثری از ترمیم پاک سازی جداول ، آسفالت اینت خیابان دیده نمی شود.

البته اقداماتی در این مورد انجام شده ، برای مثل مسدود سازی دو دور برگردان خطرناک در خیابان اصلی می شود اشاره نمود که البته انجام این چنین مواردی را نمی توان راضی کننده دانست.

 در زیر تصاویری از خیابان اصلی مهریان به سمت دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج قابل مشاهده است که متاسفانه هیچ گونه کاری بر روی ان برای سال نو انجام نگرفته است؛

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.