گروه: اخبار استان خبر: 116752 / تاریخ انتشار : 1397/12/24 ساعت : 19:31

رقابت هیجان انگیز 20 مدیر در شب پنجم نظرسنجی برترین مدیر سال 97+تیزر

شب پنجم نظرسنجی برترین مدیر سال 97 کهگیلویه و بویراحمد امشب و پس از پایان مسابقه گروه چهار آغاز می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این پایگاه خبری طبق روال سال گذشته اقدام به برگزاری نظرسنجی موفق ترین مدیر سال استان کهگیلویه و بویراحمد در کانال تلگرامی خود کرده است.

 

این نظرسنجی در کانال تلگرام صبح زاگرس منتشر شده است که کاربران می توانند با مراجعه به آدرس sobhezagros@در این نظر سنجی شرکت کنند.

 

 

گفتنی است بیش از 100 مدیر در این نظر سنجی شرکت داده شده اند که کابران و هم استانی ها می توانند در آن مشارکت کرده و به موفق ترین مدیر استان رأی دهند.

 

 

نظرسنجی پنجمین گروه از مدیران امشب برگزار خواهد شد که اسامی آن ها به شرح زیر است:

 

---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
برم الوان
1397/12/25 - 15:37
خداوکیل این مدیران تو روی مردم،ارباب رجوع،کارکنان زیردست شان و شرکت های زیر مجموعه شان خجالت نمیکشند، چه اقدامی که برایند آن در جهت توسعه و پیشرفت استان و رفاه حال هم استانی هاانجام داده اند،آزمون استخدامی سالم در دستگاه شان برگزار کردند؟ وضعیت جاده ها را سامان بخشیدند؟ مشکلات کو و سم بخش کشاورزی را رفع کردند؟ برای جوانان تحصیلکرده اشتغال ایجاد کردند؟ با گرانی اجناس و احتکار اجناس مقابله کردند؟ قدرت خرید کارگر بیچاره رو بالا بردند؟ حقوق کارگران بیچاره که شش،هفت ماه حقوق نگرفته اند رو پرداخت کردند؟ سرانه فضای آموزشی ورزشی و پزشکی رو به حد استاندارد رساندند؟ وسوال آخر چه گلی بر روی این مردم زدند، بغیر از اینکه همه اش وعده و وعیدپوچ دادند؟؟؟؟؟
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.