گروه: اخبار استان خبر: 116747 / تاریخ انتشار : 1397/12/24 ساعت : 15:25
مهمترین مطالبه شهروندان از مسئولان:

عدم تحقق وعده های مدیرکل مخابرات استان گلایه شهروندان سرآسیاب لنده

در پی مشکلات شدید پوشش تلفن همراه در روستا وشهرک سرآسیاب لنده جند ماه پیش مدیرکل مخابرات استان از رفع مشکل ارتباطی شهروندان در این شهرک و روستای سراسیاب خبرداد که با گذشت چندین ماه هنوز مشکل ارتباطی همچنان باقی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده،امروزه برای کوچکترین امورات روز مره خود نیازمند داشتن ارتباط با همدیگر هستیم که تلفن های همراه با تکنولوژی های روز خود بیشتر این مشکلات را کاهش داده است به طوری  که در کمترین زمان ممکن می توانیم به بهترین و سریعترین خدمات دسترسی پیدا کنیم.

 

دنیای امروز را به عصرارتباطات به دلیل حجم عظیم خدمات و ارتباطات تشیبه کردند که می توان به خوبی و در کمترین زمان به سراسرجهان از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی ارتباط برقرارکرد.

 

توسعه ارتباطات مهمترین مبحثی است که در عصر حاضر می تواند عامل رفع مشکلات باشد ولی متاسفانه هنوز در بیشتر مناطق شهری و روستایی شهرستان لنده شهروندان برای برقرای تماس و یا استفاده از اینترنت با مشکلات عدیده ای مواجه هستند.

 

شهرک سرآسیاب لنده از جمله  مناطق شهری لنده می باشد که اپراتور های همراه اول، ایرانسل و رایتل در بیشتر مناطق این شهرک هیچ گونه آنتن دهی ندارند و اگر هم داشته باشند به اندازه ای نیست که بتواند نیاز مردم را بر طرف نماید.

 

در دیدار چند ماه پیش مدیرکل مخابرات کهگیلویه وبویراحمد با فرماندار لنده وی از رفع مشکل شهرک سرآسیاب در کمتر از دوماه آینده در آن روز خبرداد ولی با گذشت چند ماه هنوز شاهد مشکلات ارتباطی شهروندان سرآسیابی هستیم و وعده های مدیرکل همچنان نقش بر زمین مانده است.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.