گروه: اخبار استان خبر: 116737 / تاریخ انتشار : 1397/12/23 ساعت : 21:31

دو تصادف با ۱۳ مصدوم/ نجات بیمار قند خونی با اورژانس هوایی یاسوج

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از واژگونی دو پراید با سیزده مصدوم و نجات بیمار با کاهش سطح هوشیاری و قندخونی در منطقه لوداب یاسوج خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از واژگونی دو پراید با سیزده مصدوم و نجات بیمار با کاهش سطح هوشیاری و قندخونی در منطقه لوداب یاسوج خبرداد.

 
 جلال‌ پور ان فرد با بیان اینکه این دو تصادف امروز پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه ۹۷ صورت گرفت افزود: این تصادف ها در مجموع ۱۳ مصدوم در پی داشت.
 
رئیس اورژانس پیش‌ بیمارستانی عنوان کرد: تصادف اول مبنی بر واژگونی پراید در محور یاسوج به بابامیدان (سرگچینه) و مصدوم شدن ۷ نفر به مرکز eoc (مدیریت بحران دانشگاه) گزارش و ساعتی بعد از سانحه‌ی اول واژگونی پراید دیگر و مصدوم شدن ۶ نفر دیگر گزارش شد.
 
پوران فرد در تشریح هر دو واژگونی گفت: در واژگونی اول در دو راهی سرگچینه با ۷ مصدوم که یک مصدوم در محل مداوای سرپایی و ۶ مصدوم دیگر توسط اکیپهای اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد.
 
وی با بیان اینکه واژگونی دوم در روستای سرتنگ گزارش شد که بلافاصله اورژانس به محل اعزام شد، ادامه داد: ۶ مصدوم این حادثه بعد از درمان اولیه در محل ۴ مصدوم توسط اکیپ‌های اورژانس و ۲ مصدوم توسط هلال احمر به بیمارستان انتقال داده شدند.
 
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همچنین از نجات جان بیماری که به علت افت قند خون دچار کاهش سطح هوشیاری شده بود خبر داد و افزود: این بیمار امروز ۲۳ اسفند در لوداب به مرکز EOC گزارش شد که بلافاصله به علت نیاز مبرم به خدمات پزشکی اورژانس هوایی یاسوج به منطقه لوداب اعزام و بعد از ارائه خدمات لازم به بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج منتقل گردید.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.