گروه: اخبار استان خبر: 116732 / تاریخ انتشار : 1397/12/23 ساعت : 15:09

کشته و زخمی شدن 3 نفر از یک خانواده اهل بهمئی در انفجار مرگبار خط لوله آزاد راه اهواز - ماهشهر+جزئیات

دو تن از شهروندان بهمئی صبح امروز در حادثه انفجار خط لوله گاز ماهشهر به اهواز کشته و یک تن زخمی شدند که همه آنها از یک خانواده بودند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از آوای ماغر؛لوله‌های گاز در مسیر آزاد راه اهواز به ماهشهر بعد از پلیس راه صبح امروز براثر نشت گاز دچار انفجار و حریق شد.

 

علی تراب‌پور، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اهواز با تایید این خبر ،گفت: براثر این آتش‌سوزی یک دستگاه اتوبوس، یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه نیسان پیکاپ دچار حریق شدند.

 

وی با اشاره به کشته شدن 5 نفر براثر این حریق، ادامه داد: در حال حاضر تعداد مصدومان مشخص نشده است و باتوجه به عمق آتش‌سوزی احتمال افزایش کشته‌شدگان و مصدومان وجود دارد.

 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اهواز از حضور نیروهای آتش‌نشانی در محل حریق لوله‌های گاز در مسیر آزاد راه اهواز به ماهشهر خبرداد و گفت: تمام سعی خود را برای کاهش میزان خسارت انجام می‌دهیم.

 

وی خاطرنشان کرد: به دلیل نشت گاز لوله‌های گاز در مسیر آزادراه اهواز به ماهشهر بعد از پلیس‌راه دچار انفجار شد که تعداد کشته‌شده‌ها به 5 نفر افزایش یافت.

 

قنبر صولتی،از طایفه شاه حسینی شهرستان بهمئی به همراه همسر و فرزندش در مسیر اتش سوزی بودند که خود دچار سوختگی بالا و دو عضو دیگر خانواده فوت کردند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.