گروه: اخبار استان خبر: 116729 / تاریخ انتشار : 1397/12/23 ساعت : 16:37
در آستانه عید نوروز صورت گرفت:

امحاء بیش از یک تن و 300کیلوگرم موادغذایی تاریخ مصرف گذشته در لنده+تصاویر

در پی بازدید بازرسان و کارشناسان سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده بیش از یک تن و 300کیلوگرم موادغذایی، آرایشی و بهداشتی در سطح بازار شهرلنده جمع آوری و امحاء شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروز و در پی بازدید های مکرر بازرسان و کارشناسان سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده بیش از یک تن و 300کیلوگرم موادغذایی، آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته و فاسد در سطح بازار شهرلنده جمع آوری و امحاء شد.

 

 

در همین رابطه امرالله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت: در راستای وظیفه ذاتی شبکه بهداشت و درمان که نظارت و کنترل اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی در سطح شهر است کارشناسان و بازرسان شبکه بهداشت با تلاش شبانه روزی خوددر شش ماهه دوم سال 97 بیش از یک تن و 300کیلوگرم موادغذایی، آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته را از سطح بازار جمع آوری کردند.

 

وی افزود: مسئله سلامت آحاد جامعه خط قرمز شبکه بهداشت و درمان است و در این راه با تمام توان در خدمت مردم خواهیم بود.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از مردم خواست تا در هنگام خرید به خصوص موادغذایی و فسادپذیر حتما به کد بهداشتی و تاریخ مصرف موادغذایی توجه و نهایت دقت لازم را داشته باشند چرا برخی از مسمویت ها غذایی ناشی از فاسد بودن موادغذایی تاریخ مصرف گذشته است.

 

خانی اظهارکرد: امیدواریم مردم با تفکیک زباله های تر و خشک از همدیگر در رعایت بهداشت عمومی شبکه بهداشت و درمان را یاری نمایند.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

تصاویر تکمیلی: 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.