گروه: اخبار استان خبر: 116719 / تاریخ انتشار : 1397/12/23 ساعت : 13:15
امام جمعه شهر لیکک در دیدار با پرسنل بنیاد شهید بهمئی:

گرامیداشت یاد شهدا ابزار قدرتمند مبارزه در جنگ نرم با دشمن/یادواره شهدای ایل بهمئی اثرات مثبت ملی و فراملی داشت+تصاویر

امام جمعه شهر لیکک با بیان اینکه یادواره شهدای ایل بهمئی اثرات مثبت ملی و فراملی داشت،گفت: گرامیداشت یاد شهدا ابزار قدرتمند مبارزه در جنگ نرم با دشمناست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ رئیس و پرسنل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی صبح امروز بمناسبت بزرگداشت هفته بنیاد شهید و امور ایثارگران با امام جمعه شهر لیکک دیدار و گفت و گو کردند.

 

امام جمعه شهر لیکک در این دیدار با تقدیر از حضور پرسنل بنیاد شهید، بر لزوم ترویج و پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

 

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی با گرامیداشت هفته بنیاد شهید و تبریک این هفته به پرسنل بنیاد شهید بهمئی، گفت: شاید بهترین جملات در مورد مقام شهدا، کلام قرآن، فرمایشات ائمه و انبیاء و فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری باشد.

 

افروغی خاطرنشان کرد:در زمانی اسلحه ها خوبند و ما باید در میدان نبرد باشیم اما زمانی دیگر نیاز است در میادین دیگر خدمت کنیم که امروز میدان نبرد میدان جنگ نرم است و زنده نگه داشتن یاد شهدا از راه های مهم مبارزه با دشمنان در شرایط کنونی است.

 

امام جمعه شهر لیکک ادامه داد:امروز بهانه ای شد تا از اقدامات خوب اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی که خود در جریان آنها هستم،تقدیر و تشکر کنم.

 

افروغی بار دیگر بر ملی و فراملی شدن یاداره بزرگ شهدای ایل بهمئی اشاره کرد و گفت: از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران که از ابتدا با تمام ظرفیت ها پای کار بودند، تقدیر و تشکر می کنم.
وی تصریح کرد: این یادواره در کنار کمبودها و نقایص،اثرات فراملی داشت.

 

امام جمعه شهر لیکک گفت:اثرات مثبت یادواره شهدای ایل بهمئی در کنار به نمایش گذاشتن وفاداری این مردم به انقلاب و پایبندی به آرمان های شهدا، دمیدن روحیه امید و خودباوری ایل بهمئی بود که خیلی از استعداد های عاطفی،اجتماعی شکوفا و استعداد ها و تعاملات صحیح سیاسی فراهم شد.

 

وی با بیان اینکه یادواره شهدای ایل بهمئی اثرات مثبت ملی و فراملی داشت،گفت: گرامیداشت یاد شهدا ابزار قدرتمند مبارزه در جنگ نرم با دشمن است.

 

حجت اله فروزی، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی در این دیدار با تقدیر از حمایت های ویژه امام جمعه شهرستان از این نهاد، گزارشی کوتاهی از عملکرد یکساله بنیاد شهید شهرستان را تشریح کرد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.