گروه: اخبار استان خبر: 116718 / تاریخ انتشار : 1397/12/23 ساعت : 12:19
بسته ورزشی صبح زاگرس؛

کهگیلویه و بویراحمد پایلوت رشته هاکی کشور است/کلاس داوری درجه 3 فوتبال در یاسوج برگزار شد/برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 امادگی جسمانی در گچساران

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

 

سرپرست فدراسیون هاکی عنوان کرد:

کهگیلویه و بویراحمد پایلوت رشته هاکی کشور است

 
کهگیلویه و بویراحمد پایلوت رشته هاکی کشور است

اباذری سرپرست فدراسیون هاکی کشور در مجمع انتخابات هیات هاکی استان در یاسوج گفت :استان کهگیلویه وبویراحمد پایلوت رشته هاکی کشور است.

 
مجمع انتخابات هیات هاکی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سرپرست و دبیر فدراسیون هاکی برگزار شد.
 
 
سرپرست فدراسیون هاکی، کهگیلویه و بویراحمد و گچساران را پایلوت رشته هاکی کشور دانست و گفت: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های زیادی در زمینه بازیکن و داور و مربی و پیشکسوت دارد و می‌تواند پایلوتی برای این منطقه باشد و سایر استان‌ها مثل فارس و بوشهر از این ظرفیت استفاده کنند.
 
 
حسین اباذری با بیان اینکه در حال حاضر ۳۱ استان کشور، هیات هاکی فعال دارند و برای اولین بار است که چنین اتفاقی می‌افتد، تصریح کرد: از رئیس هیات هاکی استان انتظار داریم که با تدوین برنامه راهبردی زمینه فراهم شود که هاکی به جایگاه واقعی خودش برسد.
 
وی حضور ۴ نفر از بانوان استان در اردوی مستعدین با هدف شرکت در المپیک سنگال را نشان از ظرفیت بالای استان در رشته هاکی دانست و عنوان کرد: تعامل با رسانه ها می تواند در رشد و پیشرفت هاکی استان و به تبع آن ارتقا ورزش استان بسیار موثر باشد. اباذر وفاق و انسجام را کلید موفقیت هیات هاکی استان ذکر کرد و افزود: با توجه به ظرفیت استان امکان پیشرفت هاکی وجود دارد.
 
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز جانشین پروری را یکی از ماموریت های مهم هیات هاکی استان برشمرد و اظهار داشت: از رئیس هیات هاکی استان انتظار داریم که با ایجاد فضای مطلوب و برگزاری جلسات و مطرح کردن مباحث ، زمینه تعامل و همدلی در هیات را فراهم کند.
 
سید محمد تقی علوی ضمن تشکر از فدراسیون هاکی و مجموعه اداره کل ورزش استان، گفت: امیدواریم با همکاری بتوانیم زمینه رشد ورزش استان را فراهم آوریم.
 
در نهایت با برگزاری انتخابات شهلا گشتاسبی نیا با کسب ۱۳ رای از ۱۵ رای ماخوذه به عنوان رئیس هیات هاکی استان برای ۴ سال آینده انتخاب شد.
 
گشتاسبی نیا که پیش از این نیز ریاست این هیات را بر عهده داشت، دانشگاهی کردن رشته هاکی در دانشگاه سما و دانشگاه آزاد را از مهمترین دستاوردهای هیات هاکی استان عنوان کرد و گفت: مدرسه ای کردن رشته هاکی می تواند تاثیر بسزایی در ارتقا و رشد این رشته داشته باشد. وی با اشاره به اینکه در رشته هاکی پتانسیل های خوبی در استان وجود دارد، بیان کرد: فعال کرد هاکی در روستاها از جمله برنامه های در دستور کار است.

 

*********************
 

مدیر کل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد :

توجه به قهرمان پروری و آموزش از اولویت های هیات هاکی استان کهگیلویه وبویراحمد است

 
توجه به قهرمان پروری و آموزش از اولویت های هیات هاکی استان کهگیلویه وبویراحمد است

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات هاکی استان خواستار توجه به اصل آموزش و قهرمان پروری در این هیات شد .

 
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: هاکی استان در سال های اخیر روند رو به رشدی داشته و برای استمرار این امر مهم باید تلاش و اقدام بیشتری از سوی مسئولان هیأت انجام شود.

سید محمدتقی علوی اظهار داشت: مسئولان هیأت هاکی کهگیلویه و بویراحمد توجه جدی تری به مقوله آموزش در راستای آشنایی هر چه بیشتر بازیکنان، مربیان و داوران استان با علم روز این رشته ورزشی داشته باشند.

وی افزود: افزایش گرفتن میزبانی اردوی تیم های ملی و رقابت های مختلف کشوری در اولویت برنامه کاری مسئولان هیأت هاکی کهگیلویه و بویراحمد باشد زیرا نقش مهمی در ارتقای این رشته ورزشی در استان و کسب تجربه ا سوی بازیکنان دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: قهرمان پروری در هر 2 بخش مردان و زنان و برنامه ریزی مدون مسئولان هیأت هاکی این استان برای عضویت هر چه بیشتر بازیکنان استان در تیم های ملی رده های مختلف سنی ضروری است.

علوی عنوان کرد: استفاده از نظرها، انتقادها و پیشنهادهای سازنده برای توسعه روزافزون هاکی کهگیلویه و بویراحمد، کسب موفقیت های جدید در سال 1398 و پیشبرد بهتر امور مدنظر مسئولان هیأت استان باشد.

وی ابراز داشت: مسئولان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد برای تأمین امکانات و زیرساخت های مورد نیاز رشته ورزشی هاکی در این استان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
 
سرپرست فدراسیون هاکی گفت: شعبه ای از آکادمی آموزش هاکی قاره آسیا به زودی در ایران راه اندازی می شود و این موضوع به عنوان اولویت کاری فدراسیون با جدیت در حال پیگیری است.
 
حسن اباذری در نشست مجمع انتخابات هیأت هاکی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: هدف از این اقدام مهم ارائه آموزش به بازیکنان، مربیان و داوران هاکی کشور به طور مستمر، منسجم و بر اساس علم روز دنیا خواهد بود.

وی افزود: هم اینک و برای نخستین بار در تاریخ هاکی کشور تمامی 31 استان دارای هیأت هستند.

سرپرست فدراسیون هاکی بیان کرد: هیأت هاکی برخی استان های کشور به تازگی تأسیس شده و در سال های گذشته چنین هیأتی نداشتند.

اباذری عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد به دلیل داشتن ظرفیت ها و قابلیت های چشمگیر هاکی خاستگاه این رشته ورزشی در کشور است.

وی ابراز داشت: هیأت هاکی کهگیلویه و بویراحمد در چهار سال گذشته عملکرد مثبتی داشته و می تواند یاری دهنده فدراسیون برای کمک به رشد و توسعه این رشته ورزشی در کشور باشد.

سرپرست فدراسیون هاکی گفت: کهگیلویه و بویراحمد توانایی کمک به استان های همجوار خود و تبدیل شدن به پایلوت هاکی منطقه جنوب کشور را دارد.

اباذری خواستار ورود هر چه بیشتر هاکی کهگیلویه و بویراحمد به مدارس این استان به ویژه در مقطع ابتدایی و گسترش روزافزون برگزاری رقابت های هاکی دانش آموزی در استان شد.

وی اظهار داشت: فدراسیون برای دادن میزبانی اردوی تیم های ملی و رقابت های مختلف کشوری به کهگیلویه و بویراحمد آمادگی کامل دارد.

اباذری افزود: هاکی کهگیلویه و بویراحمد با کمک رسانه و فضای مجازی بیش از پیش به مردم نقاط مختلف کشور معرفی شود.

سرپرست فدراسیون هاکی بیان کرد: توقع و انتظار مسئولان این فدراسیون از هاکی کهگیلویه و بویراحمد افزایش یافته و باید یک برنامه راهبردی در استان برای رسیدن آن به جایگاه واقعی خود در کشور تهیه و تدوین شود.

اباذری عنوان کرد: ظرفیت پیشکسوتان هاکی کهگیلویه و بویراحمد مورد استفاده بهینه تر مسئولان هیأت این استان قرار گیرد.

وی ابراز داشت: جامعه هاکی کهگیلویه و بویراحمد اعم از بازیکنان، داوران، مربیان و پیشکسوتان انسجام بیشتری با یکدیگر داشته و علاوه بر نپرداختن به بحث های حاشیه ای اقدام به یاری دادن مسئولان هیأت این استان کنند.
 
 
*********************
 

دپارتمان داوران فوتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

کلاس داوری درجه 3 فوتبال در یاسوج برگزار شد

 
کلاس داوری درجه 3 فوتبال در یاسوج برگزار شد

صفایی رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان از برگزاری کلاس داوری درجه 3 فوتبال در شهر یاسوج خبر داد.

 
مهدی صفایی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:در جهت توسعه ورزش فوتبال و رشته داوری ،کلاس داوری درجه 3 فوتبال در شهر یاسوج مرکز استان برگزار شد .
 
صفایی دپارتمان داوران فوتبال استان از حضور خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان بعنوان مدرس این دوره خبرداد و اظهار داشت :این کلاس از 14لغایت 17 اسفندماه برگزار شد .
 
رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان از حضور 27 داور آقایان و بانوان در این دوره از شهرهای مختلف استان و استان فارس خبر داد و تصریح کرد :در این دوره قوانین 17 گانه رشته داوری فوتبال و فوتسال بصورت تئوری و عملی به شرکت کنندگان آموزش داده شد.
 
صفایی در پایان ضمن تشکر از کمیته دوران فدراسیون فوتبال کشور و هیات فوتبال در برگزاری این دوره ادامه داد:در پایان از شرکت کنندگان امتحانات تئوری و عملی بعمل آمد.
 
 
*********************
 

نایب رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

تیم یاسوج قهرمان مسابقات فوتسال بانوان نوجوانان استان شد

 
تیم یاسوج قهرمان مسابقات فوتسال بانوان نوجوانان استان شد

آشتیانی نایب رئیس هیات فوتبال استان از کسب مقام قهرمانی تیم فوتسال بانوان یاسوج در رقابتهای نوجوانان استان خبر داد.

 
مهناز آشتیانی نایب رئیس هیات فوتبال استان با بیان مطلب در گفتگو با پایگاه خبری ورزش کهگیلویه وبویراحمد گفت: مسابقات فوتسال بانوان نوجوانان استان در شهر گچساران با قهرمانی تیم فوتسال شهرستان بویراحمد به پایان رسید.
 
آشتیانی افزود:در این دوره از مسابقات شش تیم فوتسال بانوان از شهرهای چرام،باشت،لنده ،بهمئی ،بویراحمد و گچساران حضور داشتند و بصورت دوره ای با هم رقابت کردند .
 
نایب رئیس هیات فوتبال استان از غیبت تیم فوتسال بانوان شهرستان کهگیلویه در این دوره از رقابتها گلایه و ادامه داد:این مسابقات روزهای 16و 17 اسفندماه به میزبانی شهر گچساران در سالن پد خندق این شهر برگزار شد و در پایان تیم فوتسال بانوان یاسوج با کسب پنج پیروزی و 15 امتیاز به مقام قهرمانی رسید .
 
آشتیانی از کسب مقام دوم و سوم تیم های گچساران و شهرستان بهمئی در این دوره از مسابقات خبر داد و از میزبانی خوب شهرستان گچساران در این مسابقات تقدیر کرد .
 
این مقام مسئول در هیات فوتبال استان از کسب بهترین خط دفاع به تیم فوتسال بانوان یاسوج با 4گل خورده ، بهترین خط حمله با 30 گل زده به تیم یاسوج ،کسب خانم گل به نیلوفر خندان از تیم یاسوج با 13 گل زده ،عنوان فنی ترین بازیکن به مینا چند کاری از تیم فوتسال بانوان بهمئی و عنوان بهترین دروازه بان به شیما شهبازی از تیم گچساران خبر و تصریح کرد تیم قهرمان این مسابقات به رقابتهای قهرمانی نوجوانان بانوان کشور اعزام می شود.
 
 
*********************
 

رئیس هیات ورزش های همگانی استان خبر داد:

برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 امادگی جسمانی در شهرستان گچساران

 

برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 امادگی جسمانی در شهرستان گچساران

رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی در شهرستان گچساران خبر داد.

 
محمد علی رهامی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت: دومین دوره مربیگری آمادگی جسمانی درجه 3 با حضور 28 نفر از بانوان در شهر گچساران از 13 لغایت 18اسفندماه برگزار شد .
 
رئیس هیات ورزشهای همگانی استان افزود: این دومین دوره کلاس آمادگی جسمانی در کمتر از یک ماه در شهر گچساران بود.
 
رهامی ادامه داد: در این دوره 28 نفر از بانوان از شهرهای گچساران ، یاسوج، بهبهان و نورآباد شرکت داشتند و زیر نظر مدرس گچسارانی فدراسیون همگانی کشور شهین باشتی با اصول اولیه رشته آمادگی جسمانی آشنا شدند.
 
رئیس هیات همگانی استان در پایان از زحمات کمایی رئیس هیات همگانی شهرستان گچساران، اکبری مسئول آموزش هیات همگانی شهرستان، همکاری‌های شرکت نفت گچساران و عبدالخانی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران در برگزاری این دوره تقدیر کرد .
 
 
*********************
 

در دیدار مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با رئیس دانشگاه یاسوج تاکید شد:

ارتباط و تعامل بیشتر دو دستگاه و انعقاد تفاهمنامه در جهت توسعه ورزش قهرمانی و دانشگاهی

 
ارتباط و تعامل بیشتر دو دستگاه و انعقاد تفاهمنامه در جهت توسعه ورزش قهرمانی و دانشگاهی

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه معاونین ،مسئولین ستادی و روسای هیات های استانی با رئیس دانشگاه یاسوج دیدار و گفتگو کرد .

 
در این دیدار که در محل دانشگاه یاسوج و با حضور مدیران دو دستگاه ورزش و جوانان ،معاونین و کارشناسان حوزه ورزش دو دستگاه برگزار شد ،دو طرف بر تعامل و ارتباط بیشتر دو دستگاه در جهت سطح ارتقای ورزش قهرمانی ،همگانی و دانشجوایی تاکید کردند.
 
عریان رئیس دانشگاه یاسوج یاسوج ضمن تشکر از حضور مدیر کل ،معاونین ،مسئولین ستادی و روسای هیات های استان ،از حضور 50درصدی دانشجویان این دانشگاه در فعالیت های ورزشی خبر داد و اظهار داشت :4000 دانشجوی در فعالیت های ورزشی دانشگاه یاسوج مشارکت دارند.
 
رئیس دانشگاه یاسوج ،ترقی و توسعه ورزش را عامل توسعه اقتصاد دانست و از فعالیت دانشجویان این دانشگاه در رشته های والیبال ،فوتسال ،تنیس روی میز،شنا ،بسکتبال و ..... خبر داد.
 
احمد عریان،بر ظرفیت و پتانسیل زیر ساخت های ورزشی و عمرانی دانشگاه یاسوج در بخش تربیت بدنی و ورزش خبر داد و از هزینه سنگین اماکن ورزشی در رشته شنا سخن گفت و افزود:سالن ورزشی استاندار ،استخر شنا ،زمین فوتبال و زمین فوتسال از مهمترین امکانات ورزشی دانشگاه یاسوج به شمار میرود.
 
وی بر شناسایی پتانسیل و ظرفیت های دانشجویان و استفاده بهینه از ظرفیت ها و امکانات موجود در جهت رشد و ارتقای ورزش دانشجویان و دانشگاه تاکید کرد و از آمادگی ، مساعدت و تعامل دانشگاه یاسوج با اداره کل ورزش و جوانان استان در جهت استفاده از این ظرفیت ها خبر داد.
 
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از ریاست دانشگاه یاسوج در برگزاری این نشست ،توسعه سلامت و نشاط و پویایی احاد مردم را از وظایف دستگاه ورزش ذکر کرد و بر تعامل بیشتر دو دستگاه تاکید کرد.
 
سید محمد تقی علوی استفاده ازظرفیت ها وپتانسیل های دو دستگاه را راهی در جهت ارتقای ورزش قهرمانی ،همگانی و پویایی ورزش دانشگاهها دانست و بر نقش خطیر دانشگاهها در توسعه ورزش استان تاکید کرد .
 
علوی بر ارتقای سطح علمی ورزش در دانشگاه یاسوج با توجه به حضور اساتید این دانشکاه تاکید و خواستار استفاده مطلوب و بهینه از امکانات و ظرفیت های دانشگاه در جهت توسعه و ارتقای ورزش استان شد .
 
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،هدف دو دستگاه را سلامت جامعه ذکر و بر برگزاری کارگاههای مشترک در حوزه مختلف اشتغال ،ازدواج و کلاسهای ارتقای سطح دانش مربیان و ورزشکاران دانشجویان تاکید کرد .
 
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان بر تقویت هیات های ورزش دانشگاهی و حضور دانشجویان در فعالیت های مختلف ورزشی در سطح استان وکشور و حضور تیم های دانشگاه در رقابتهای قهرمانی کشور تاکید و از آمادگی دستگاه ورزش و جوانان استان در جهت ارتقای فرهنگ ورزش در بین دانشجویان و استفاده بهینه از ظرفیت و امکانات خبر داد.
 
در این نشست توسط معاونین و کارشناسان دو دستگاه ورزش و جوانان و دانشگاه یاسوج راههای توسعه و ارتقای ورزش و انعقاد تفاهمنامه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در اسرع وقت در خصوصا انعقاد تفاهمنامه دو دستگاه اقدام شود.
 
 
*********************
 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد :

نظارت بر امورات باشگاههای ورزشی از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان استان است

 
نظارت بر امورات باشگاههای ورزشی از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان استان است

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از نظارت اداره کل بر باشگاههای ورزشی استان خبر داد و افزود: نظارت بر امورات باشگاههای ورزشی از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان استان است.

 
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :نظارت بر امورات باشگاههای از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان و هیات های استانیست.
 
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه حساسیتها در رشته های ورزشی بسیاربالا است افزود : دغدغه عمیق ما فرزندان مردم هستند که بعنوان امانت به ماسپرده می شوند زیرا قشر جوان گرایش زیادی به باشگاههای خصوصی و بدنسازی دارد و افراد سودجو هم در این ورزش بیشتر حضور پیدا می کنند.
 
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:ازافزایش باشگاهها در استان بسیار خرسندم و این کار ارزشمند جای تقدیر دارد ولی به دلیل اینکه با افزایش باشگاهها تعداد ورزشکاران هم زیاد می شود نظارت و پیگیری این اماکن را باید با جدیت در اولویت اصلی برنامه های اداره کل و هیات قرار دهیم زیرا کسانی که وارد این مجموعه می شوند نمیتوان انتظار داشت همه آنان به درجات قهرمانی می رسند ولی مرام پهلوانی و تربیت باید در وجود این ورزشکاران بخصوص گروه سنی پایین تر نهادینه شود.
 
علوی توصیه ای به رئیس هیات های استانی و شهرستانی داشت و گفت:در همه رشته های ورزشی اگر حمایت اداره کل ورزش و جوانان نباشد پیشرفتی حاصل نمی شود زیرا در حال حاضر بیشترین هزینه به عهده دولت می باشد پس نباید بطور حتم به وجود مسائل مالی اکتفا کرد بلکه همراهی و همفکری با اداره کل ورزش و جوانان باید سرلوحه برنامه های شما باشد.
 
 
*********************
 

در آئینی از ادارات و بانکهای برتر در حوزه ورزش و جوانان استان تجلیل شد

 
در آئینی از ادارات و بانکهای برتر در حوزه ورزش و جوانان استان تجلیل شد

در مراسمی در محل استانداری، از دستگاهها و بانکهای برتر در حوزه ورزش و جوانان استان تجلیل شد .

 
در این نشست که با حضور نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری، شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان و مدیران بانکها و دستگاههای برتر طرح اوقات فراغت برگزار شد با اهدا لوح سپاس و هدایایی مدیران و کارشناسان دستگاههای مربوط تجلیل و تقدیر شد .
 
 
شاکری معاون فرهنگی ورزش و جوانان استان در این آئین از رشد 83درصدی امر ازدواج در سال جاری خبر داد و از مدیران بانکهای عامل که در جهت پرداخت تسهیلات ازدواج با اداره کل همکاری داشته تقدیر کرد.
 
 
رحمت الله شاکری چالش ازدواج جوانان را از مهمترین دغدغه های دستگاه ورزش دانست و خواستار مساعدت و همکاری ادارات و بانکها در توسعه فرهنگ ازدواج و تسهیلات بانکی شد.
 
 
نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری از حمایت های دستگاهها و بانکهای پرداخت کننده تسهیلات بانکی به زوج های جوان تقدیر و ازدواج جوانان و اوقات فراغت را از مهمترین مشکلات و معظلات موجود در حوزه فرهنگی و جوانان دستگاهها ذکر کرد.
 
 
محمد کاظم نظری از رشد ازدواج جوانان در سال جاری ابراز خرسندی کرد و از مدیران دستگاهها خواست در سال جدید با برنامه ریزی در جهت توسعه فرهنگ ازدواج و حل مشکلات جوانان اقدام کنند.
 
 
معاون سیاسی امنیتی استانداری خواستار افزایش تسهیلات بانکی به زوج های جوان با توجه به وضعیت اقتصادی کشور در سال جدید شد و افزود:با تلاش و مساعدت مسئولین استانی در سال جدید شاهد ارتقای فرهنگ ازدواج آسان در بین جوانان باشیم.
 
 
در این مراسم با اهدا لوح و هدایای نقدی از مدیران بانکهای رفاه ،سپه ،ملی ،مسکن ،صندوق کار آفرین امید و بانک ملت در پرداخت تسهیلات بانکی به زوج های جوان و دستگاههای هلال احمر ،ارشاد اسلامی ،آموزش و پرورش استان و شهرستان بویراحمد و کمیته امداد امام خمینی (ره )در طرح اوقات فراغت در حوزه ورزش و جوانان استان تجلیل شد.

 
*********************

‍ دبیر هیئت والیبال استان خبر داد؛

تیم شهدای بابکان قهرمان لیگ برتر والیبال استان شد

 

 

دبیر هیئت والیبال استان با بیان این خبر گفت: در این دوره از مسابقات ۸ تیم از باشگاه های مختلف استان حضور داشتند و در دو گروه چهار تیمی با هم به رقابت پرداختند.

 

عزیزی ادامه داد در پایان دور مقدماتی این مسابقات چهار تیم شهدای بابکان، باشگاه مجید، باشگاه احسان و تیم امید گنجگان با برتری بر حریفان راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.
 
 
 
دبیر هیات والیبال استان افزود: در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم‌های شهدای بابکان و باشگاه مجید با برتری برابر تیم‌های باشگاه احسان و امید گنجگان راهی دیدار پایانی این دوره از مسابقات شدند.
 
 
 
عزیزی تصریح کرد: روز پایانی در رده بندی این دوره از مسابقات تیم باشگاه احسان ۳ بر صفر برابر حریف خود امید گنجگان به برتری رسید و عنوان سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
 
 
 
دبیر هیئت والیبال استان ضمن تقدیر و تشکر از تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات افزود: در دیدار پایانی این مسابقات که با حضور رئیس هیات، مدیر کل ورزش و جوانان استان، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمع کثیری از تماشاگران مشتاق در سالن بنیاد شهید برگزار شد تیم های شهدای بابکان و باشگاه مجید به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شهدای بابکان با برتری ۳ بر یک برابر حریف خود باشگاه مجید  به مقام قهرمانی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های استان دست یافت.
 
 
 
در مراسم اختتامیه این مسابقات به تیم های اول تا سوم و تیم اخلاق لوح و کاپ قهرمانی اهدا شد و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم نفت و گاز گچساران رسید.
 
 
 
مسابقات والیبال باشگاههای استان زیر نظر هیئت والیبال استان و با همکاری هیات والیبال شهرستان بویراحمد و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.