گروه: اخبار استان خبر: 116715 / تاریخ انتشار : 1397/12/23 ساعت : 11:47

‍ تیم شهدای بابکان قهرمان لیگ برتر والیبال استان شد+تصاویر

رقابت‌های لیگ برتر والیبال استان با قهرمانی تیم شهدای بابکان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دبیر هیئت والیبال استان با بیان این خبر گفت: در این دوره از مسابقات ۸ تیم از باشگاه های مختلف استان حضور داشتند و در دو گروه چهار تیمی با هم به رقابت پرداختند.

 

عزیزی ادامه داد در پایان دور مقدماتی این مسابقات چهار تیم شهدای بابکان، باشگاه مجید، باشگاه احسان و تیم امید گنجگان با برتری بر حریفان راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.
 
 
 
دبیر هیات والیبال استان افزود: در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم‌های شهدای بابکان و باشگاه مجید با برتری برابر تیم‌های باشگاه احسان و امید گنجگان راهی دیدار پایانی این دوره از مسابقات شدند.
 
 
 
عزیزی تصریح کرد: روز پایانی در رده بندی این دوره از مسابقات تیم باشگاه احسان ۳ بر صفر برابر حریف خود امید گنجگان به برتری رسید و عنوان سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
 
 
 
دبیر هیئت والیبال استان ضمن تقدیر و تشکر از تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات افزود: در دیدار پایانی این مسابقات که با حضور رئیس هیات، مدیر کل ورزش و جوانان استان، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمع کثیری از تماشاگران مشتاق در سالن بنیاد شهید برگزار شد تیم های شهدای بابکان و باشگاه مجید به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شهدای بابکان با برتری ۳ بر یک برابر حریف خود باشگاه مجید  به مقام قهرمانی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های استان دست یافت.
 
 
 
در مراسم اختتامیه این مسابقات به تیم های اول تا سوم و تیم اخلاق لوح و کاپ قهرمانی اهدا شد و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم نفت و گاز گچساران رسید.
 
 
 
مسابقات والیبال باشگاههای استان زیر نظر هیئت والیبال استان و با همکاری هیات والیبال شهرستان بویراحمد و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
 
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.