گروه: اخبار استان خبر: 116714 / تاریخ انتشار : 1397/12/23 ساعت : 13:42
به میزبانی شهرستان بهمئی صورت گرفت؛

برگزاری اختتامیه جشنواره تئاتر خیابانی کهگیلویه و بویراحمد با معرفی برگزیدگان+تصاویر

جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع قرآن و عترت از سری برنامه های تبلیغی و ترویجی معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بهمئی با معرفی برگزیدگان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر، جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع قرآن و عترت از سری برنامه های تبلیغی و ترویجی معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بهمئی اجرا شد.

 

معاون امور هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آیین پایانی این جشنواره گفت: آثار همه گروه‌ها کیفیت بالایی داشتند می‌توان گفت، و امیداورم که سال آینده شاهد حضور گروههای بیشتری در این جشنواره باشیم.

 

جان محمد خوبپور افزود: در جشنواره تئاتر خیابانی علوم قرآنی لیکک پنج  نمایش به مدت سه روز با هم رقابت کردند که رضا وفانیا با دریافت لوح تقدیر در بخش طراحی فضای نمایش شیرما از گروه تئاتر آریانای شهر لیکک و حسن کریم نژاد دیپلم افتخار این بخش را برای نمایش زمین به روایت زمین از گروه تئاتر ملل شهرستان بهمئی دریافت کردند.

 

وی گفت: لوح تقدیر بخش طرح و ایده به رسول سنایی برای نمایش پله تا پله تا همین نزدیکی، گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی رسید و دیپلم افتخار این بخش هم به رضا وفانیا برای نمایش شیرمادر گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی تعلق گرفت.

 

خوبپور خاطرنشان کرد: لوح تقدیر بخش بازیگری زن به عسل احمدی برای نمایش شیرمادر گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی،رقیه آذربخش برای نمایش آبداران گروه تئاتر آبداران از شهرستان لنده رسید و دیپلم افتخار این بخش هم به معصومه جهانپور برای بازی در نمایش های پله تا پله تا همین نزدیکی و شیرمادر گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی تعلق گرفت.

 

معاون امور هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد  ادامه داد:لوح تقدیر بخش بازیگری مرد به رضا وفانیا و عادل چکی زاده برای نمایش شیر مادرگروه تئاتر آریانا و حسن کریم نژاد برای نمایش زمین به روایت زمین گروه تئاتر ملل از شهرستان بهمئی رسید و دیپلم افتخار این بخش به صورت مشترک به آقایان فضل الله باقری برای بازی در نمایش های فاصله اجباری و آبداران و عبدالحمید نعمتی برای نمایش فاصله از گروه تئاتر ماهان از شهرستان لنده تعلق گرفت.

 

 

خوبپور تصریح کرد: لوح تقدیر بخش کارگردانی به فضل الله باقری برای نمایش فاصله اجباری گروه تئاتر ماهان رسید و دیپلم افتخار این بخش هم به رضا وفانیا برای نمایش شیرمادر ، گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی تعلق گرفت.

 

 

در پایان این جشنواره هیئت داوران نمایش شیرمادر به کارگردانی رضا وفانیا از شهرستان بهمئی  را بعنوان نمایش برگزیده انتخاب کردند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.