گروه: اخبار استان خبر: 116713 / تاریخ انتشار : 1397/12/23 ساعت : 11:45
در گفتگو با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی مطرح شد:

اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در بهترین نقطه توریستی شهرستان بهمئی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی از اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در دو امامزاده شاخص شهرستان در نوروز 98 خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی صبح امروز از اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در دو امامزاده شاخص شهرستان در نوروز 1398 خبر داد.

 

افشاری تصریح کرد : طرح نوروزی آرامش بهاری از ۲۸ اسفند ۹۷ تا ۱۴ فروردین ۹۸  همزمان با سراسر کشور در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد و به تبع آن در امامزادگان شاخض شهرستان بهمئی اجرا می شود.

 

وی افزود: ترویج فرهنگ وقف، خیراندیشی و فرهنگ زیارت و مودت، تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، تقویت باورهای دینی مردم و ترویج معارف قرآن و اهل بیت(ع) از مهمترین اهداف طرح نوروزی آرامش بهاری در بقاع متبرکه است.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی بهره‌برداری از ظرفیت‌های معنوی و اجتماعی امامزادگان و بقاع متبرکه در راستای ترویج و توسعه فرهنگ و معارف قرآنی، توسعه گردشگری مذهبی و ارائه خدمات به آحاد مختلف مردم را از دیگر اهداف اجرای  این طرح اعلام کرد.

 

افشاری خاطرنشان کرد: طرح  نوروزی آرامش بهاری با حضور روحانی اعزامی از قم و روحانیون مقیم شهرستان در بقاع متبرکه امامزادگان سید ابراهیم اسدالله(ع) و سید اسدالله(ع) در روستای منیزور اجرا می شود.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی، تشکیل ستاد خبری و اطلاع‌رسانی طرح نوروزی آرامش بهاری، نصب بنرهای تبلیغی در سطح بقاع متبرکه را از دیگر برنامه های این طرح اعلام کرد.

 

وی در پایان سخنان خود با بیان اینکه آستان مقدس امامزادگان سید ابراهیم و سید اسدالله(علیهما السلام) در ایام نوروز پذیرای بیشترین زائر و گردشگر نسبت به بقیه امامزاده ها و نقاط گردشگری بهمئی است، گفت: نصب بنر نظرسنجی طرح ، اجرای مراسم تحویل سال نو در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص شهرستان و اجرای مسابقات و دیگر برنامه های متنوع فرهنگی، معنوی در جوار آستان امامزادگان محل اجرای طرح آرامش بهاری از اقدامات نوروزی پیش روی اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی دانست.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.