گروه: اخبار استان خبر: 116695 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 ساعت : 22:23

دیدار نماینده کهگیلویه و استاندار با معاون وزیر صمت برای تسریع در ایجاد کارخانه فسفات چرام

عدل هاشمی پور و استاندار کهگیلویه و بویراحمد با غریب پور مدیرعامل شرکت ایمیدرو دیدار و در خصوص کارخانه فسفات چرام گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،   نماینده کهگیلویه بزرگ در این نشست رفع هرچه سریع تر موانع موجود را خواستار شد و ایجاد کارخانه فسفات را از اولویت های اصلی و مطالبه جدی مردم شهرستان چرام به ویژه جوانان عنوان کرد و گفت: از همکاری و حمایت معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ایمیدرو قدردانی می کنم و امیدوارم ارسال هرچه سریعتر تجهیزات تکمیلی به صورت ویژه در دستور کار شرکت قرار گیرد.

 
 غریب پور ضمن اعلام آمادگی به منظور همکاری لازم در ایجاد کارخانه گفت:  شرکت تهیه و تولید مواد معدنی موظف است زمان بندی لازم برای کارخانه هیدراته، تجهیز کارگاه، ساختمان سازی و آزمایشگاه را به استانداری و نماینده تحویل دهد.
 
 لازم به ذکر است برطرف کردن معارض، پیگیری و انجام امورات داخلی از قبیل احداث جاده، تأمین آب و برق مورد نیاز طرح توسط مدیران اجرایی استان به عنوان دستور کار جلسه روز شنبه آینده تعیین شد.
 
سردار هاشمی پور تلاش ها و زحمات استاندار را شایسته تقدیر دانست و افزود: همکاری مسئولان اجرایی در استان و شهرستان با نگاه ویژه در تأمین امکانات و خدمات دهی مورد انتظار مردم است.
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.