گروه: اخبار استان خبر: 116686 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 ساعت : 12:37

واکنش دانشجو و فعال سیاسی هم استانی به اظهارات محمدعلی وکیلی در مجلس

مصطفی توحیدی فر دانشجوی فعال سیاسی دانشگاه آزاد واحد یاسوج در پی اظهارات محمد علی وکیلی در یادداشتی نوشت: جناب آقای وکیلی بیش از حد دارید از فتنه گرا حمایت میکنید, خانه ملت را با بازار سیاه اشتباه گرفتید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مصطفی توحیدی فر دانشجوی فعال سیاسی دانشگاه آزاد واحد یاسوج در پی اظهارات محمد علی وکیلی در یادداشتی نوشت: جناب آقای وکیلی بیش از حد دارید از فتنه گرا حمایت میکنید, جناب آقای وکیلی خانه ملت را با بازار سیاه اشتباه گرفتید.

 

 

جناب آقای وکیلی فکر نکنم مفهوم خانه ملت را بدانید؟! آقای وکیلی مردم نان شب خود را ندارند و جنابعالی داری از عملکرد دولت و فتنه گرا حمایت میکنید؟!
 
 
 
 
آقای وکیلی شما سخنگوی فتنه‌گران هستید؟!
 
 
 
 
کجایی چه میبینی و دنبال چی هستی در خصوص گرانی و معیشت مردم حرف بزن؟!
 
 
 
 
آقای وکیلی شما روابط عمومی دولت هستید؟ شما باید جایگاه خود را مشخص کنید. آیا شما سخنگوی فتنه‌گران هستید که این پست جدید را به شما تبریک عرض می‌ نمایم.
 
 
 
 
آقای وکیلی فتنه کردید و امروز این بلا را بر سر مردم بیاورید و این مشکلی که در اقتصاد ایجاد شده است مربوط به فتنه است ضمن این‌که نارضایتی مردم نیز بخشی از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فتنه است. به نظر می‌رسد که در سال ۸۸ این کارها را انجام دادید که امروز به اینجا برسید.
 
 
 
 
آقای مطهری شکم پر مجلس نشین رئیس جلسه صحن علنی نباید ناعادلانه رفتار کند و نباید قضاوت نامربوط داشته باشد و شما حق ندارید که یکطرفه رفتار کنید البته خود شما هم در جمع دیدارکنندگان با یکی از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سران رفته بودند و به همین دلیل این گونه رفتار می‌کنید.
 
 
 
 
توحیدی فر در پایان این یادداشت از حسن اعتماد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انتصاب شایسته و پر افتخار حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی را به سمت ریاست قوه قضائیه را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق بیش از پیش جنابعالی را در پیشبرد اهداف والای انقلاب، بویژه در تحقق و استقرار عدالت اسلامی، تحت عنایات خاصّه حضرت بقیه اللّه الاعظم (ارواحنا فداه) و زعامت معظم له از درگاه خداوند قادر متعال مسئلت می نمایم, ما و همه دانشجویان انقلابی پیگیری پرونده‌های فساد را جدا از شما خواستاریم و در راستای این هدف از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد. و من الله توفیق
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
گمنام
1397/12/23 - 18:51
درود خدا قوت برادر توحیدی💕🌹
rateup 3
 ratedown 2
حسین
1397/12/23 - 18:52
آقای توحیدی لطفا با آقای وکیلی درست صحبت کن ایشون نماینده ما در تهران هست و باید به ایشون افتخار کنیم
rateup 2
 ratedown 0
محمممد
1397/12/25 - 23:36
آقای توحیدی عالی صحبت کردید ولی نماینده استانمون رو تخریب کنید...
rateup 1
 ratedown 1
رضا
1398/1/1 - 14:07
از وجود وکیلی ها باید افتخار کرد - چرا به خودت اجازه میدی که با ایشون این صحبت را کنی... متاسفم با طرز صحبت کردن شما آقای توحیدی...افتخار میکنم که وکیلی در مجلس داریم.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.