گروه: اخبار استان خبر: 116677 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 ساعت : 08:36

واکنش رئیس کمیته امداد لنده به انتشار کلیپ زن غار نشین در این شهرستان

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده در واکنش به انتشار کلیپ زنی که در غار زندگی می کند گفت:چنین فردی در شهرستان لنده وجود ندارد و این بانوی محترمه در یکی از استان های همجوار زندگی می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امیر محمود بصیری فرد در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به انتشار کلیپی از یک بانویی که در غار زندگی می کند که آن را منتسب به شهرستان لنده در فضای مجازی دانستند گفت:کلیپ منتشر شده در فضای مجازی بدون شک تبین کننده شرایط سخت این بانو و فرزندانش است ولی این شخص در شهرستان لنده زندگی نمی کند و متعلق به یکی از شهرستان های استان خوزستان است.

 

وی افزود:ساخت مسکن برای نیازمندان و افرادی که منازل آان مقاوم نیستند از مهمترین برنامه های کاری ما در چند سال گذشته و هم اکنون است.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح کرد:خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان لنده در سطحی است که در حوزه مسکن در سال 96بیش از 32مسکن و در سال 97 بیش از 41 مسکن برای افراد تحت حمایت و فاقد مسکن، ضمن مقاوم سازی مسکن نوساز ساخته شده است.

 

 بصیری فرد تاکیدکرد: مهمترین رسالت ذاتی مددکاران این نهاد ارائه خدمات متنوع به مددجویان است که بخشی از وظیفه کاری آنان نیز شناسائی موارد خاص نیز می باشد که در این راه تا کنون نیز با مشارکت خیرین قدم های خوبی برداشته شده است.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: لازم است به اطلاع آحاد مختلف جامعه رسانیده شود که نهادهای حمایتی با اشراف کامل از وضعیت زندگی افراد تحت حمایت بهترین و بیشترین خدمات را به آنان با توجه به امکانات ارائه خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.