گروه: اخبار استان خبر: 116660 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 ساعت : 13:33
یادداشت صبح زاگرس؛

نقش بی بدیل خبرنگاران و اصحاب رسانه در معرفی جاذبه های گردشگری استان

اصحاب رسانه و خبرنگاران قشری مهم در جامعه امروزی به حساب می آیند که می‌توانند نقش بسزایی در بیان ویژگی های مختلف یک منطقه داشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اصحاب رسانه و خبرنگاران قشری مهم در جامعه امروزی به حساب می آیند که می‌توانند نقش بسزایی در بیان ویژگی های مختلف یک منطقه داشته باشند.

 

 

این قشر پرتلاش می‌توانند مشکلات شهرستانی و استانی را تا حدودی با انجام وظیفه خود یعنی رسالت خبری و رسانه ای، حل کرده و در تکمیل یا اجرای پروژه ها موثر باشند.

 

 

هرچه مدت زمان ما نسبت به ایام عید کمتر می شود، نقش رسانه های شهرستانها پررنگ‌تر می‌شود، رسانه‌ها که اصل چهارم دموکراسی نیز تلقی می شود، میتوانند با تبلیغ و رسانه ای کردن مناطق گردش پذیر استان کهگیلویه و بویراحمد باعث جذب گردشگر و مسافران نوروزی شوند.

 

 

زمانی که مناطق گردشگری و طبیعت های بکر ما مسافران نوروزی را جذب کند، باعث رونق گرفتن اقتصاد و درآمدزایی تولید کنندگان استانمان می شود.

 

 

حال رسانه ها در این مورد نقش پررنگی را ایفا می‌کنند و می‌توانند باعث افزایش مورد مذکور شده تا تولیدکنندگان ما خدمات دهی بهتری را داشته باشند.

 

 

رسانه‌ها با انتشار تصاویر مناطق تفریحی و سیاحتی و همچنین زیارتی باعث می شوند که مسافران و گردشگران نوروزی مناطق استان ما را در برنامه سالانه سفر خود، قرار دهند.

 

 

بنابراین باید خبرنگاران و رسانه های استان ما دست به دست هم دهند تا در فرصت باقی مانده باعث ورود گردشگران زیادی به استان چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.