گروه: اخبار استان خبر: 116659 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 ساعت : 08:03
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده:

تعیین مهلت دو هفته ای به طلافروشان و بانک هاجهت ارتقای سیستم های امنیتی/آمادگی ادارات برای حوادث چهارشنبه سوری

قاضی پرندوار با اشاره به مشکلات امنیتی برخی کسبه بازار از جمله طلافروشی ها از این صنف و بانک ها و مشاغل حساس خواست در کمتر از دو هفته نسبت به ارتقای سیستم های امنیتی و بروز رسانی دوربین ها مداربسته خود اقدام کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، دادستان عمومی و انقلاب دادگستری شهرستان لنده در جلسه ستاد پیشگیری از وقوع جرم شهر ستان لنده با اشاره به مباحث جرائم در ایام نوروز گفت: در ایام نوروز به دلیل مسافرت خانواده ها احتمال سرقت نیز برای سارقان فراهم است لذا باید همه ما در خصوص پیشگیری از وقوع جرم نهایت دقت لازم را داشته باشیم و در این خصوص نیز همه باید به وظایف خود عمل کنند.


وی افزود:کاهش سطح امنیت عمومی باعث ناهنجاری های اجتماعی است و اگر فرد طلا فروش در سطح شهرستان لنده به هشدار های پلیسی و مباحث امنیتی توجه می کرد این حادثه صورت نمی گرفت.

 

قاضی پرندوار تصریح کرد: طلا فروشی ها، بانک ها و مراکز حساس ظرف مدت دو هفته می بایست نسبت به نصب دوربین های مداربسته بروزرسانی آنان و ارتقای شاخص های امنیتی اقدام نمایند در غیر اینصورت کسب کار آنان تا زمان رعایت این نکات تعطیل خواهند شد.

 

وی تاکیدکرد: در این بین نیز متاسفانه برخی از ادارات در خصوص  مسائل امنیتی چندان توجهی ندارندکه باید در اسرع وقت نسبت به رعایت شاخص های امنیتی اقدام نمایند.


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده تصریح کرد:همه ادارات می بایست نسبت به حوادث چهارشنبه پایان سال اقدامات لازم تامینی و امنیتی  را با هدف جلوگیری از وقوع جرائم و حوادث ناشی از آتش بازی در آمادگی 100درصدی باشند تا حادثه ای برای کسی اتفاق نیافتد.

 

قاضی پرندوار گفت: مراکزی که احتمال آتش سوزی و انفجار آنان داده می شود باید با پوشش امنیتی و انتظامی همراه باشد تا حادثه ای اتفاق نیافتد.وی در ادامه تاکیدکرد: اداره منابع طبیعی با فرهنگ سازی مردم را نسبت به حفظ جنگل ها، مراتع و پوشش های گیاهی از شیوه های مختلف تبلیغی توجه و آگاهی نمایند.

 

دادستان شهرستان لنده خاطرنشان کرد: شهرداری می بایست هرچه سریعتر نسبت به اجرای سیستم پایش تصویری خود در شهر لنده اقدام نماید.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.