گروه: اخبار استان خبر: 116640 / تاریخ انتشار : 1397/12/21 ساعت : 13:05

رویش گیاهان بهار در پارک جنگلی یاسوج در فاصله چند روز مانده تا بهار+تصاویر

پارک جنگلی یاسوج بزرگترین پارک جنگلی جنوب کشور بوده که انبوه درختان بلوط موجود در آن زیبایی های آن را دو چندان کرده است، ودر روز های پایانی اسفند 97 رویش گیاهان در این منطقه زیبای گردشگری شروع شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل؛ پارک جنگلی یاسوج مساحتی نزدیک به هزار هکتار دارد و بزرگ‌ترین پارک جنگلی در جنوب کشور محسوب می‌شود.

 

این پارک در شمال شرق شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده و بخشی از حوزه‌ی آبخیز رودخانه بشار محسوب می‌شود. پارک روی شیبی است که نمای زیبایی از شهر را برای بازدیدکننده به ارمغان می‌آورد.

 

---
 

پارک جنگلی یاسوج یکی از زیباترین و بکر ترین مناطق گردشگری شهر یاسوج است که در هر فصل زیبایی های خاص خودش را دارد و مسافران زیادی را در فصول مختلف به خود جذب می کند.

 

 

همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است در روز های پایانی اسفند 97 و به دلیل بارش های فراوان رحمت الهی  در یک ماه اخیر رویش گیاهان  بهاره در این منطقه  زیبای گردشگری شروع شده است و جلوی زیبایی به این منطقه کوهستانی و گردشگری بخشیده است و می تواند مکانی خوبی برای طبیعت دوستان و عاشقان مناطق کوهستانی باشد.

 

 

ادامه تصاویر در زیر آمده است؛

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.