گروه: اخبار استان خبر: 116633 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 ساعت : 08:35
فرماندار بویراحمد مطرح کرد:

ولنگاری در فضای مجازی به هیچ وجه پسندیده نیست/زن عشایر دارای حرمت است نباید بزک شده نمایش داده شود

کناری گفت: ولنگاری در فضای مجازی برای هیچکس زیبنده نیست به خصوص برای استانی که دارای مسائل قومی و عشیره ای بوده و در آن همه همدیگر را می شناسند و دارای فرهنگ و اصالت و پیشینه فرهنگی و مذهبی است.

فرماندار بویراحمد در گفت وگو با صبح زاگرس با اشاره به ساخت کلیپ های که در فضاهای مجازی منتشر می شود و اصالت و فرهنگ زنان لز را زیر سوال می برد گفت: نگاه ما به نشاط جامعه باید همراه با شادی باشد ولی این نشاط نیز باید در چهارچوب ضوابط و مسائل قانونی صورت پذیرد .

 

 

شارخ کناری افزود: این نظارت ها باید از سوی ارشاد اسلامی، دستگاه قضایی و سایر دستگاه های متولی و ناظر صورت گیرد، اگر قرار است یک کلیپی در جای منتشر شود حتما باید با نظارت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

 

 

وی گفت: ولنگاری در فضای مجازی برای هیچکس زیبنده نیست به خصوص برای استانی که دارای مسائل قومی و عشیره ای بوده و در آن همه همدیگر را می شناسند و دارای فرهنگ و اصالت و پیشینه فرهنگی و مذهبی است.

 

 

فرماندار بویراحمد تاکیدکرد: زمانی استان ما و جامعه ما یک جامعه ستنی، فاخر و بکر بوده است و تغییر سبک به سنت مدرنیته نباید با هر سبکی باشد.

 

 

کناری اظهارکرد: اگر کسانی که می خواهند تولید کلیپ داشته باشند باید با نظارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد که حتی در برخی استان های کشور خوانندگان و تک خوانان زن دارند که شاید با فرهنگ و سنت آنان همخوانی داشته باشد ولی برای استانی همانند ما زن عشایر دارای حریم و حرمت است.

 

 

فرماندار بویراحمد تصریح کرد: زمانی با لچک زنان این استان خونی بخشیده می شد ولی امروز نباید زن بزک شده باشد.

 

 

وی اظهارکرد: اگر می خواهیم کاری در فضای مجازی انجام دهیم نباید همراه با ولنگاری در این فضا صورت پذیرید.

 

 

کناری اظهارکرد: نباید به هر بها و بهانه ای برای افزایش فالور حریم و حرمت ها را از بین ببریم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.