گروه: اخبار استان خبر: 116632 / تاریخ انتشار : 1397/12/21 ساعت : 09:59

خروش دوباره آبشار یاسوج با بارش های زمستانه+فیلم

فصل زمستان فرصتی بود تا بارش آسمان سبب حیات دوباره طبیعت شود، و محیط پیرامون انسان ها با سبز شدن و طراوتی دوباره، نوید بخش فصلی پرنشاط باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فصل زمستان فرصتی بود تا بارش آسمان سبب حیات دوباره طبیعت شود، و محیط پیرامون انسان ها با سبز شدن و طراوتی دوباره، نوید بخش فصلی پرنشاط باشد.

 

 

در کهگیلویه و بویراحمد فصل زمستان توام با برکت و رحمت آسمان بود، به گونه ای که بارش ها نسبت به سالیان گذشته افزایش داشته و همین امر در افزایش سطح آب های جاری، رودها، منابع آب زیرزمینی ، آبشارها تاثیر به سزیایی داشته است.

 

 

در همین ارتباط این منابع آبی به همراه طبیعت به عاملی مهم برای گردشگری تبدیل شده است، به عنوان مثال آبشار یاسوج که در سالیان گذشته با کم آبی و چه بسا خشک شدن قرار داشت با بارش های ازمستان سال جاری پر آب شده و پذیرای گردشگران برای گذراندن تعطیلات نوروزی است.

 

 

باید اشاره کرد تنها ظرفیت های گردشگری نظیر آبشار یاسوج در جذب گردشگری شرط محسوب نمی شود، بلکه این مدیریت مسوولان است که می تواند در جذب گردشگر موثر باشد، بنابراین باید در مکانی در آبشار امکانات مناسب بهداشتی و رفاهی درنظرگرفته شود تا هم گردشگران از سفر به این منطقه گردشگری لذت ببرند و هم مقوله گردشگری سبب کمک به رشد و بهبود ظرفیت های توسعه اقتصادی استان شود.

 

 

در پایان باید گفت آبشار یاسوج در شرایط فعلی به دلیل بارش های سال جاری آماده و پذیرای گردشگران برای گذراندن تعطیلات نوروزی است، فیلم این منطقه زیبه در زیر آمده است:

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.