گروه: اخبار استان خبر: 116625 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 ساعت : 15:19

زمزمه های کاندیداتوری مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان در حوزه کهگیلویه به گوش استاندار رسید/ضعف مشهود یک رسانه عجول؛ عاقبت تفرقه افکنی بین مسئولان شد!

اگرچه تجربه نشان داده است که زمانی که تشنج ها در جلسات استانداری بالا می رود، بعد از آن شاهد تغییرات در بدنه مدیریتی استان هستیم، که جای تحلیل خاص خود را دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فعال رسانه ای(احمد حق جو) - پس از کش و قوسهای فراوان نسبت جلسه روز گذشته در استانداری کهگیلویه و بویراحمد، که در آن علی محمد احمدی به صراحت نکات انتقادی در باب ضعف شهرداری یاسوج ارایه داد، بلافاصله یکی از رسانه های استان که بنظر می رسد، به تندی و عجولانه بودن در بین رسانه ها هم شناخته شده است، اقدام به انتشار یک مصاحبه ای می کند که بعدا توسط شخص مصاحبه شونده یعنی شهردار یاسوج تکذیب می شود.

 

اینکه طبق گفته شهردار یاسوج، این مصاحبه  کذب است و بنابراین معادل نشر اکاذیب به شما می رود، نکته ای بس قابل توجه است که می بایست از مجاری قانونی اش پیگیری شود.

 

اما این تند کردن تنور تفرقه ها چیزی جز نا امیدی در بین مسئولان رقم نمی زند، جاییکه رسانه باید نقطه ثقل و آرامش برای مردم باشد، به نقطه هیاهو تبدیل می شود.

 

باید بدانیم دیگر وقت دعواهای رسانه ای در استان نیست و باید به اتحاد بیشتر در بین مسئولان کمک کنیم.

 

اما در این بین نکته قابل توجه این بود که استاندار به شکل تلویحی به بیان زمزمه کاندیداتوری مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان پرداخته است، موضوعی که بارها از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تکذیب شده است.

 

این موضوع نشان می دهد که علی احمد احمدی کاملا بر اوضاع و احوال دور و برش اشراف دارد و احوال مدیران کلش را جویا می شود، که اگر چنین چیزی درست باشد قطعا کم کاری برخی از آنها را نیز می داند، بنابراین می بایست منتظر اقداماتی از سوی وی در ابتدای سال آینده باشیم.

 

اگرچه تجربه نشان داده است که زمانی که تشنج ها در جلسات استانداری بالا می رود، بعد از آن شاهد تغییرات در بدنه مدیریتی استان هستیم، که جای تحلیل خاص خود را دارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.