گروه: اخبار استان خبر: 116594 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 ساعت : 10:56

نستهن مقدم؛ یک اقدام ستودنی و تفرقه افکنی یک رسانه!

رصد ذره بینی این رسانه از احوال مدیران مختلف حکایت از آن دارد، که متاسفانه در بسیاری از ادارات استان نسبت به تربیت نیرو و مدیرکارآمد اقدام فراگیری صورت نمی پذرید و در بسیاری از موارد عملا مشاورانی در کنار مدیران قرار میگیرند که از توان فکری و عملیاتی مناسبی برخوردار نیستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی – با روی کار آمدن شهردار جدید یاسوج از سال گذشته، مواضع گوناگونی موافق یا علیه وی توسط افراد، جریانات سیاسی و رسانه ها شکل گرفت، یکی از رسانه های منتقد در ابعاد گوناگون صبح زاگرس بود که در نقدهایی به صراحت به این موضوع پرداخت.

 

اگرچه در بسیاری از نقدها میدیدیم بلافاصله تیم مدیریت شهری شهرداری یاسوج نسبت به رفع عیب بیان شده در در گزارش نقدشده اقدام میکرد.

علی رغم تمامی این موارد اما نمی توان نسبت به نکته های مثبت مدیریت شهری مقدم نیز غافل بود، که سعی داریم در اینجا در یک بعد به آن بپردازیم.

 

رصد ذره بینی این رسانه از احوال مدیران مختلف حکایت از آن دارد، که متاسفانه در بسیاری از ادارت استان نسبت به تریبت نیرو و مدیرکارآمد اقدام فراگیری صورت نمی پذرید و در بسیاری از موارد عملا مشاورانی در کنار مدیران قرار میگیرند که از توان فکری و عملیاتی مناسبی برخوردار نیستند.

 

اما آنچه برداشت ما تا کنون نسبت به حوزه مدیریتی نستهن مقدم بوده است، این است که تربیت نیروی خوبی هم اکنون در سیستم مدیریت شهری در حال انجام است، اقدامی که در سنوات گذشته به این حد، جدی پیگیری نمی شد.

 

حتی در هیچ دوره ای سازمانهای زیر مجموعه شهرداری یاسوج تا به این حد استقلال نگرفته بودند و بعضا در برخی موارد اجازه مصاحبه هم نداشتند!

بطوریکه در برنامه شب گذشته شبکه دنا شما به راحتی دیدید که سازمان پسماند شهرداری یاسوج با زیر مجموعه اش به شکل مستقل ورود می کند و به ارایه گزارش اقدامات خود می پردازد.

 

اگر سری به مجموعه شهرداری یاسوج بزنید متوجه این حسن خوب می شوید که قابل تقدیر است.

با اینهمه نکته، اما اقدام عجولانه یک رسانه در برجسته کردن انتقاد استاندار از شهردار یاسوج که در یک سفر کاری به سر می برد خیلی جالب به نظر نمی رسد، بنظر می رسد رسانه ها باید از تلاطم ها بگذرند و دوران بلوغ را سپری کنند تا بتوانند نگاه موفق تری به گفتمان های سطح جامعه داشته باشند.

 

کشور و استان در مقطع حساسی قرار دارد و بهتر است دوستان رسانه ای مان سعی در ایجاد دوقطبی های وحدت بکنند تا ایجاد چند قطبی های اختلاف.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.