گروه: اخبار استان خبر: 116592 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 ساعت : 10:56

زندگی سخت محمدعلی وکیلی با حقوق 8 میلیون تومانی!/ماهیانه 26 میلیون تومان بابت هزینه های دفتر می گیریم!+فیلم

محمدعلی وکیلی نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در یک برنامه تلویزیونی درباره حقوق و مزایای نمایندگان صحبت هایی را مطرح کرد که در جای خود قابل تأمل بود که در این شرایط سخت اقتصادی چطور می‌توانیم دلخوش به تدابیر اینگونه نمایندگان مجلس باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امین شیخ ممو - همواره بحث حقوق و درآمدهای نمایندگان مجلس از جمله مواردی بوده است که مردم خواستار شفافیت درباره ان ها بوده اند و بعضا قوانینی نیز در این باره تصویب شده.

 

پس از افشای ماجرای حقوق های نجومی این مسأله رنگ جدی تری به خود گرفت و بیشتر تحت رصد رسانه ها و مردم قرار گرفت که در این میان نمایندگان مجلس یکی از گروه هایی بودند که نردم انتظار شفاف سازی در خصوص حقوق هایشان را داشتند.

 

محمدعلی وکیلی نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در یک برنامه تلویزیونی درباره حقوق و مزایای نمایندگان صحبت هایی را مطرح کرد که در جای خود قابل تأمل بود.

 

این نماینده مجلس به میزان حقوق دریافتی خود اشاره می کند و می گوید: حقوق هر نماینده مجلس ماهی 8 میلیون و 300 هزار تومان است و شرعا باید با همین حقوق زندگی را اداره کنیم.

 

وکیلی در پاسخ به سوال مجری که گفت: آیا با این حقوق زندگی می چرخد؛ پاسخ داد: بالاخره باید در مقیاس زندگی مردم ایران بچرخانیم، اگر نچرخانیم چه کار کنیم و حتما هم سخت است که به سختی زندگی را می گذرانیم.


وی همچنین اعلام کرد: ماهیانه 26 میلیون تومان هم بابت دفتر و راننده به هر نماینده مجلس می‌دهند.

 

این صحبت های نماینده اصلاح طلب مجلس با حقوق دریافتی 8 میلیون تومانی از مجلس، از این جهت قابل تأمل است که در این شرایط سخت اقتصادی چطور می توانیم دلخوش به تدابیر اینگونه نمایندگان مجلس باشیم.

 

در شرایط سخت اقتصادی که بسیاری از مردم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و در تنگنای مالی هستند این صحبت ها از سوی یک نماینده مجلس می تواند نمک بر زخمی باشد که همین افراد با تصمیمات نابجای خود به وجود اورده اند.

 

در ادامه فیلم صحبت های محمدعلی وکیلی نماینده یاسوجی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی را مشاهده می کنید:

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
چراغعلی
1397/12/20 - 16:04
باسلام خدمت دست اندرکاران صبح زاگرس ، این آقای وکیلی چه نماینده ای بوده که تا الان نمیداند بسیاری از هم استانیهایش یا هم شهریانش آرزوی همون سیصد هزار تومان آخرش را دارند که با چهار فرزند با همون یارانه که دویست و هفتادو سه هزار تومان می شود زندگی میکنند نمیداند که چه بسیا افراد هستند که آرزوی اینو دارند که ای کاش یارانه شان میرسید به سیصد هزار تومان تا بدهی اش به نانوایی را میداد اینا نباید نماینده باشند چون از درد مردم باخبر نمیباشند اگر باخبر بود میدانست که این هشت میلیون وسیصد هزار تومان در روستای ایشان برای مخارج ماهانه تقریبا 25 بیست و پنج خانوار می باشد
rateup 0
 ratedown 0
ناشناس
1397/12/24 - 11:08
بنده خدا هییت تحریریه روزنامش همش شش نفر هستند با دوهزار نسخه تیراژ اصلا از دولت یارانه میلیاردی نمی گیره و آگهی دولتی هم چاپ نمیکنه بچه هاش هم از تو طرح ترافیک رد نمیشن.دلم سوخت
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.