گروه: اخبار استان خبر: 116551 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 ساعت : 08:23

جزئیات توزیع گوشت قرمز در فروشگاه های زنجیره ای کهگیلویه و بویراحمد

پس از اعلام سراسری توزیع گوشت در فروشگاه های زنجیره ای شهروند، شهروندان یاسوجی خواستار پیگیری این موضوع بودند که آیا این فروشگاه در یاسوج وجود دارد و نحوه توزیع گوشت قرمز درشهریاسوج به چه صورتی است؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  پس از اعلام سراسری توزیع گوشت در فروشگاه های زنجیره ای شهروند،  شهروندان یاسوجی خواستار پیگیری این موضوع بودند که آیا این فروشگاه در یاسوج وجود دارد و نحوه توزیع گوشت قرمز درشهریاسوج به چه صورتی است؟

 

 مدیرعامل امور پشتیبانی دام استان در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس بیان کرد: فروشگاه زنجیره ای شهروند در یاسوج وجود ندارد، توزیع گوشت عامل داریم که عامل آن را معرفی می کند و فروشگاه های زنجیره ای باعناوینی به جز شهروند داریم که  در عرصه توزیع گوشت فعالیت می کنند.

 

عزیزی گفت: فروشگاه شهروند در شهرهای بزرگ وجود دارد اما متأسفانه در یاسوج وجود ندارد در اینجا فروشگاه های رفاه، اتکا و جانبو داریم که فروشگاه های زنجیره ای ما هستند.

 

وی افزود: ما هم اکنون فروشگاه های تنظیم بازار داریم که در سطح شهر گوشت توزیع می کنند و در تمام نقاط شهر مستقر هستند، در این خصوص مشکلی وجود ندارد وگوشت تأمین می شود.

 

مدیر پشتیبانی امور دام اظهار کرد: شهروند سامانه ای است که در دیگر شهرها وجود دارد ودر استان ما جود ندارد فعلا به وسیله فروشگاه های موجود  گوشت براساس ارائه کارت ملی توزیع می شود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.