گروه: اخبار استان خبر: 116550 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 ساعت : 08:08
به منظور معرفی استعداد معلولان صورت گرفت:

جوانه زدن حمایت از معلولان در قالب نمایشگاه توانمند سازی در لنده+تصاویر

شاید باورش برای خیلی از ما انسان هایی که از نظر جسمی سالم باشیم سخت است که خالق آثار نمایشگاه توانمندی های بچه های آسمان معلولانی بودند که تا دیروز در کوچه پس کوچه های شهر سرگردان و حیران بودند و امروز به یکی از بهترین هنرمندانی تبدیل شده اند که حاصل حمایت های آنان همین نمایشگاه می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از خبرلنده، امروز توجه به حقوق افراد معلول در جامعه می تواند باعث یک حرکت شتابان و رو به جلو در بسیاری از معلولان شود که همین مسئله باعث خلاقیت و توانمندی های آنان می شود.

 

سال های گذشته شاهد سرگردانی و خانه نشینی معلولان ذهنی و جسمی حرکتی بودیم که گاهاً به دلیل عدم سرگرمی و ناتوانی خانواده ها در عدم کنترل برخی از معلولان متاسفانه به یک ناهنجاری اجتماعی نیز تبدیل شده بود که با درخواست یکی از شهروندان لنده ای و موافقت سازمان بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد و با نظارت مستقیم اداره بهزیستی شهرستان لنده مرکز توانبخشی بچه های آسمان فعالیت خود را با اندک امکانات خود شروع کرد و در ادامه با حمایت های خوب بهزیستی و بنیاد علوی این مرکز به یکی از مراکز مهم در شهرستان لنده تبدیل شد.

 

 
---

 

مرکز توانبخشی بچه های آسمان با نگاهی نو به توانمندی بچه های معلول ذهنی و جسمی حرکتی باعث شد تا ذهن های خلاق و هنرمندان این عزیزان شکوفا شود و همزمان با این شکوفایی حمایت ویژه مسئولان مختلف اعم  از اداری و غیر اداری، نظامی و دولتی قرار گیرد به طوری که این مرکز امروز به یکی از مراکز تولید آثار خلاقانه و هنرمندانه برای معلولان تبدیل شده است که حاصل تلاش های مسئول و مربیان این مرکز است.

 

---
---

 

امروز نیز نمایشگاهی به منظور معرفی آثار هنرمندان معلول این مرکز در ورودی اداره بهزیستی شهرستان لنده راه اندازی شده است که علاوه بر فروش آثار هنرمندان معلول مکانی برای عرضه توانمندی های معلولان است.

 

 

این نمایشگاه به مدت یک هفته در  ورودی اداره بهزیستی شهرستان لنده جهت بازدید علاقه مندان در نوبت صبح و عصر آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

 

عکس: یاسر خالقی

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.