گروه: اخبار استان خبر: 116547 / تاریخ انتشار : 1397/12/19 ساعت : 13:55

مژده نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس به مردم شهرستانهای کهگیلویه و چرام

عدل هاشمی پور گفت: با تلاش، رایزنی و مکاتبات متعدد با دستگاههای مختلف خصوصاً وزارت نیرو، تعرفه برق شهرستانهای کهگیلویه و چرام به نرخ گرمسیری محاسبه میشوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ شهرستان های کهگیلویه و چرام با توجه به اینکه جزو مناطق گرمسیری استان شناخته می شوند و با توجه به هم جواری با شهرستان های استان خوزستان از آب هوای گرم تری نسبت به سایر شهرستان های استان برخوردار است. با همه این ها تعرفه برق این شهرستان ها بدون توجه به گرمسیری بودن محاسبه می شد.

 

 در همین زمینه نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی خبر خوشایندی به مردم این شهرستان ها داد و آن هم این بود که تعرفه برق مناطق کهگیلویه و چرام  به نرخ گرمسیری محاسبه خواهد شد.

 

عدل هاشمی پور گفت:  با تلاش، رایزنی و مکاتبات متعدد با دستگاههای مختلف خصوصاً وزارت نیرو، تعرفه برق شهرستانهای کهگیلویه و چرام به نرخ گرمسیری محاسبه میشوند.

 

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از مسئولان مربوطه و دخیل در این موضوع به ویژه مساعدت های وزارت نیرو و شرکت توانیر افزود: شدت گرمای هوا به خصوص در فصل تابستان، افزایش بهاء برق و از طرفی محاسبه برق به شیوه گرمسیری برای شهرهای مجاور ابن مناطق دلایل و مستندات کافی بود که خوشبختانه به سرانجام رسید و نرخ برق در ماههای گرم سال (تیر و مرداد)  به نرخ گرمسیری محاسبه خواهند شد.

 

نماینده مردم  شریف کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تیر و مرداد سال 97 نیز شامل این مصوبه می باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.