گروه: اخبار استان خبر: 116542 / تاریخ انتشار : 1397/12/19 ساعت : 11:48
در جلسه پیشگیری از وقوع جرم دنا مطرح شد؛

برخورد جدی دستگاه قضایی با مخلان بازار در دنا

دستگاه قضایی شهرستان دنا بدون اغماض با محتکران و مخلان بازار بخصوص در ایام نوروز به شدت برخورد می‌کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دنا در این جلسه مبارزه با گرانفروشی را یکی دیگر از اقدامات دستگاه قضا دانست و گفت: تمامی دستگاه‌های نظارتی و حتی مردم در صورت مشاهده گران فروشی با مستندات کافی گزارش دهند تا دستگاه قضا نیز با جدیت برخورد کند.

 

 

علی ملک حسینی افزود: یکی از عاملان فروش شهرستان با وجودی که انبارش پر از برنج بود به علت گران فروشی با برخورد شدید دستگاه قضا روبرو شده و از لیست عاملان توزیع حذف شد.

 

 

وی ادامه داد: بازرگانی و جهاد کشاورزی تمامی عاملان توزیع را موظف کنند با نصب بنر قیمت اقلام خود را حک کنند تا همه چیز برای مردم روشن باشد.

 

 

ملک حسینی با اشاره به رعایت عدالت در توزیع کالا‌های اساسی از جمله گوشت مرغ و گوشت قرمز گفت: مردم شهرستان انتظار ندارند روزی یک تن گوشت توزیع شود، اما از این که صد کیلو گوشت ناعادلانه توزیع شود ناراحت می‌شوند.

 

 

وی از توزیع گوشت مرغ تاریخ گذشته در شهرستان دنا خبر داد و اضافه کرد: یکی از عاملان در شهر پاتاوه با منجمد کردن، گوشت‌های مرغ تاریخ مصرف گذشته را به فروش می‌رساند که ضمن پلمپ مرکز عرضه برای فرد متخلف هم تشکیل پرونده شد.

 

 

راه اندازی گشت ویژه نیروی انتظامی در روز‌های عید برای برقراری امنیت منازل مردم و مسافران نوروزی، تامین میوه شب عید، درج قیمت کالا‌ها بر روی اجناس توسط صنوف مختلف، نصب بنر جلوی تعاونی‌های فروش،راه اندازی گشت‌های فعال بازرسی بر بازار و برخورد با متخلفان بازاری از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.