گروه: اخبار استان خبر: 116516 / تاریخ انتشار : 1397/12/18 ساعت : 18:39
ضرورتی که روز به روز بیشتر احساس می شود:

ضرورت استفاده از ابزار نوین در ساختار شهری لنده/شهردارلنده: به دنبال تامین اعتبار برای سیستم پایش تصویری هستیم+تصاویر

ارتقای شاخص های امنیت عمومی یکی از مهمترین مواردی است که همواره مسئولان به خصوص مسئولان دستگاه های امنیتی و ترافیکی به دنبال ان در سطح شهرها به منظور کنترل و روان سازی ترافیک هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از خبرلنده، امروزه امنیت یکی از مهمترین شاخص ها و آیتم های است که در ارزیابی های شهری همواره مورد توجه قرار می گیرد لذا ارتقای شاخص های امنیتی و ترافیکی به منظور کنترل وضعیت شهرها این ضرورت را روز افزون کرده است.

 

 

یکی از راه های ارتقای شاخص های امنیتی و ترافیکی ایجاد سیستم های پایش تصویری در سطح شهرها است که می توان با استفاده از کمترین امکانات بیشترین بهره را در راستای ارتقای شاخص های عمومی به کار بست.

 

ایجاد سیستم پایش تصویری در سطح شهرها یکی از مهمترین مواردی است که می تواند به بهبود وضعیت ترافیک شهری و ارتقای سطح امنیت عمومی در معابر و خیابان ها به واسطه جرائم خرد و کلان کمک شایانی به نیروهای امنیتی و انتظامی کند.

 

 

هرچند برخی از افراد جامعه به ایجاد سیستم های پایش تصویری در سطح شهرها شاید چندان راضی نباشند ولی وقتی حادثه ای در سطح شهرها صورت می پذیرد این سیستم پایش تصویری است که پاسخگوی بسیاری از شبهات در سطح شهرها است.

 

شهرلنده به دلیل بافت قدیمی و عدم بروز رسانی ساختار شهری متاسفانه از فاقد سیستم پایش تصویری است که همین مسئله باعث برخی چالش ها در این شهر شده است.

 

 

مختار مشهدی زاده شهردار لنده در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به نقش سیستم پایش تصویری در شهرگفت: امروزه یکی از مواردی که نیاز جهت کنترل و ارزیابی مسائل ترافیکی احساس می شود وجود همین سیستم پایش تصویری است.

 

 

وی افزود: بدون شک نصب چنین سیستم های علاوه بر کنترل موارد ترافیکی باعث کمک به رفع بسیاری از مسائل در سطح شهر علی خصوص امنیت اجتماعی و حفظ اموال عمومی نظارت بیشتری به وجود می آید.

 

شهردار لنده تصریح کرد: شهرداری لنده در راستای ارتقای سطح خدمات شهری به دنبال تامین اعتبار لازم برای سیستم پایش تصویری در آینده نزدیک هستیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.