گروه: اخبار استان خبر: 116508 / تاریخ انتشار : 1397/12/18 ساعت : 13:56
آنچه در جلسه ستاد مدیریت بحران لنده گذشت:

عدم مسئولیت پذیری برخی مسئولان در قبال ستاد مدیریت بحران/ساخت و ساز های غیرمجاز در ایام نوروز/قاچاق دام مولد مهمترین بحران امروز کشور+تصاویر وفیلم

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده با موضوع ستاد خدمات سفر و سایر حوزه های مدیریت بحران این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروز و با حضور اعضای کمیته ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده به ریاست بخشدار مرکزی لنده در محل فرمانداری این شهرستان برگزارشد.

 

 

در این جلسه عادل مرادی با اشاره به بارش نزولات آسمانی گفت:در چند ماهه گذشته شاهد بارش های خوبی در سطح شهرستان لنده هستیم که لازم است کلیه ادارات نسبت به هماهنگی و امادگی ۲۴ساعته برای بحران را در ایام تعطیلات نوروزی داشته باشید و باید لیست کشیک های نوروزی خود را معرفی نمایند.

 

وی افزود:ادارراهداری می بایست نسبت به ایمن سازی جاده ها و بازگشایی جاده منتهی به مناطق گردشگری را ساماندهی نمایند.

 

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد:همه ادارات نسبت به چهارشنبه سوری باید همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند و شهرداری از هم اکنون باید نسبت به جمع اوری  لاستیک های سطح شهر اقدام شود.

 

وی تصریح کرد: ادارات برق و اب و فاظلاب شهری و روستایی لنده نسبت به حوادث غیرمترقبه در ایام نوروز باید امادگی لازم را داشته باشند تا در اسرع وقت مشکلات شهروندان رفع شود.

 

مرادی اظهارکرد: برابر نامه ارسالی از دانشگاه علوم پزشکی در خصوص راه اندازی پایگاه اورژانس جاده ای در موگرمون به واسطه وجود سه ایستگاه اورژانس جاده ای در حوزه سوق و لنده امسال امکان راه اندازی نیست و فعلا از مرکز لنده خدمات خود را دریافت خواهند کرد ولی اورژانس جاده ای قیام مصوب گردید.

 

بخشدار مرکزی لنده گفت:عدم مسئولیت پذیری مسئولان مهمترین گلایه ای است که از برخی از مسئولان مطرح است و خاموش کردن گوشی ها و یا از دسترس خارج کردن گوشی ها دور از انتظار است.

 

در ادامه نیز موسی محتشم با اشاره به برخی از مشکلات در حوزه موگرمون گفت: جاده پرورش ماهی ها باید با تدابیر بهتری صورت پذیرد که لازم است جاده نیز تسطیح شود.

 

وی افزود:در خصوص بحران ها و مشکلات به خصوص در ابتدای سال شاهد یک فقره آتش سوزی بودیم که این بحران با حضور برخی ادارات رفع شد ولی روسای برخی ادارات  گوشی خود را از دسترس خارج کردند.

 

سیف اله نعمتی در ادامه این جلسه گفت:تیم های اورژانس ۲۴ساعته اماده هستند ولی تلاش های خوبی برای راه اندازی اورژانس ۱۱۵در حوزه موگرمون موافقت نشده است و  برای راه اندازی پایگاه اورژانس ۱۱۵قیام مصوب شد ولی کمبود نیروی انسانی برای راه اندازی این پایگاه تا زمان تامین نیروی انسانی راه اندازی خواهدشد.

 

 

ذیبح اله محمدی با گلایه از عدم شرکت مسئولان در جلسات منابع طبیعی گفت:طبیعت متعلق به همه ما است و باید همه در مباحث منابع طبیعی مشارکت داشته باشند.

 

وی افزود: در برخی افراد علی رغم اطلاع کافی از وضعیت بارندگی به مناطق گردشگری و طبیعت سفر می کنند که همین چالش باعث نگرانی شده است.

 

حکمت اله همتی در این جلسه گفت:خروج دام مولد از سطح روستاها از عمده مشکلاتی است که امروز با آن مواجه هستیم.

 

وی افزود:راه اندازی  گشت های بازرسی در خصوص ساخت و ساز غیرمجاز از مهمترین چالش های موجود در ایام تعطیلات است.

 

 

در ادامه دانشمند رئیس اداره ابفای شهری لنده بااشاره  به مشکلات برقی گفت:ایستگاه های برق پمپاژ آب نوسان برق داریم و همین مشکل باعث قطعی آب لنده است.

 

وی افزود:با اولین بارندگی ها تابلوهای برق ما به دلیل ناپایداری برق مشکل داریم که ضعف و نوسان باعث برخی مشکلات می شود.

 

 

سید مالک راز نهان گفت: هیچ گونه نوسانی در حوزه برق نداریم و برق ایستگاه پمپاژ ابرزگه از حوزه سوق است.

 

وی افزود:تنظیمات دستگاه های حفاظتی این ایستگاه باید به درستی صورت و تنظیم گردد.

 

 

سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری در این جلسه گفت:کشیک نوروزی ادارات باید نسبت به حفاظت و حراست ادارات خود مسئول باشند.

 

وی افزود:همه ادارات نسبت به خدمات خود در ایام نوروز باید همکاری روز را داشته باشند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: اجرای سیستم پایش تصویری شهری یکی از مهمترین مباحثی است که باید شهرداری نسبت به ان اقدام نمایند.

 
ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.