گروه: اخبار استان خبر: 116480 / تاریخ انتشار : 1397/12/17 ساعت : 14:02

جوابیه رئیس جهاد دانشگاهی استان در خصوص ابهام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی+جزئیات

جهاد دانشگاهی استان پس عدم پاسخگویی به رسانه ها، چند ساعت بعد جوابیه ای را برای خبرنگاران ارسال کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سید محمد قائم کاظمی بیدک در این جوابیه گفته است: صبح امروز جمعه، 17 اسفندماه 97 آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد در سه حوزه گچساران، یاسوج و دهدشت برگزار شد.

 

 

بنا بر این گزارش، 4687 نفر از استان کهگیلویه و بویراحمد متقاضی شرکت در این آزمون شدند که در شهرستانهای بویراحمد و دنا 2724 نفر( محل آزمون دانشگاه دولتی یاسوج)، در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده 1312 نفر(محل آزمون دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی دهدشت) و در شهرستانهای گچساران و باشت 651 نفر (محل آزمون دانشکده نفت و گاز، سالن شهید جهان آراء دبیرستان شاهد و دبستان آسیه) شرکت کننده با هم به رقابت پرداختند.
 
 
 
قر ار بود که این آزمون رأس ساعت 9 صبح همزمان با سراسر کشور در حوزه‌های محل آزمون برگزار شود که به دلیل اشکالی که در ادامه توضیح داده می شود، که با تأخیر برگزار شد.
این آزمون در شهر یاسوج قرار شد در دانشگاه یاسوج برگزار شود که با تاخیر ساعت ۹ و نیم صبح برگزار شد.
 
 
 
برخی از داوطلبان سعی در اخلال روند آزمون داشتند که با عکس العمل سایر داوطلبان آزمون به روند عادی برگشت و آزمون نهایت امنیت و سلامت برگزارشد.
 
 
 
 همه کارها طبق برنامه پیش می‌رفت تا اینکه بر اساس اشتباهی که در تهران انجام گرفت، بر روی یکی از کیسه های سئوالات یاسوج اشتباهی لیبل دهدشت زده شده بود و بر روی یکی از کیسه های سئوالات دهدشت نیز لیبل یاسوج زده بودند که پس از متوجه این اشتباه در سریعترین زمان ممکن اقدام به جابجایی بسته ها کردیم.
 
 
 
 با بیان اینکه همه سووالات همزمان با سراسر کشور در یک ساعت خاص پلمپ شان باز  شد، گفت: وقتی متوجه این جابه جایی شدیم در سریعترین زمان سوالات را به حوزه ها برگرداندیم و کار انتقال انجام گرفت و ما با شورای تأمین و مسئولان امر هماهنگی لازم را انجام دادیم که در جریان باشند. 
 
 
 
در استان این کار به خوبی مدیریت کردیم و بنده و نماینده سازمان جهاد دانشگاهی کشور و حراست در بین متقاضیان حضور پیدا کردیم و برای آنها توضیح دادیم و آزمون در استان برگزار شد.
نماینده سازمان جهاد دانشگاهی کشور در استان حضور دارند و در جریان تمام مسائل هستند.
 
 
 
هیچ گونه شائبه ای در برگزاری و اجرای آزمون در استان وجود نداشت و این آزمون در صحت و سلامتی و با هماهنگی مرکز آزمون کشور برگزار شد.
 
 
 
این پایگاه خبری طی تماس های مکرر موفق به برقراری ارتباط با رئیس جهاد دانشگاهی نشد و این جوابیه صرفا توضیحاتی بود که به صورت عمومی و از سوی مسوولان جهاد دانشگاهی و خبرنگار منتصب به این نهاد به سایر خبرنگاران ارسال شد.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.